Казарін Владислав Вадимович («Распісной»)

Казарін Владислав Вадимович

Дата та місце народження: 28 вересня 1994 р., м. Артемове, Дзержинська міська рада, Донецька область.

Дата та місце загибелі: 10 серпня 2016 р., смт. Луганське, Бахмутський район, Донецька область.

Звання: Солдат.

Посада: Стрілець-санітар.

Підрозділ: Штурмова рота ДУК «Вовки» (54-а окрема механізована бригада).

Обставини загибелі: Загинув 10 серпня 2016 року під час мінометного обстрілу ВОП в районі смт. Луганське, Бахмутський район, Донецька область.

Місце поховання: м. Покровськ, Донецька область, Алея Героїв Центрального міського кладовища.

Орден За мужність III ступеня

Указом Президента України № 522/2016 від 25 листопада 2016 року, "за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі", нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

від Олександра "Вандала" тебе не вистача, Друже....
Таніта
від Ольги


Для збільшення фотографії натисніть на неї!

Для збільшення фотографії натисніть на неї!

Для збільшення фотографії натисніть на неї!

Для збільшення фотографії натисніть на неї!

Полк "Дніпро-1": "Сьогодні у Покровську (кол. Красноармійськ) відбулося прощання з Владом Казаріним ("Расписним"), бійцем "Дніпра-1", ПС, 93-ї та 54-ї бригад. Для нас це несподівана і дуже гірка втрата. Він залишився наймолодшим з усіх бійців "Дніпра-1", вступивши до його лав одним з перших у квітні 2014 року. Він був людиною з надзвичайним характером, розумом та темпераментом, і люди до нього тягнулися, бо він як був мов запальничка - надихав і багато робив для змін в своїй країні. На прощанні було близька півтисячі людей: військові, "Правий Сектор", однокласники, місцева влада, жителі міста та рідні. Всі в один голос говорили: "Не віримо, не хочемо вірити..." Серед проводжаючих також приїхали з Дніпра та Бахмута, Києва та Львова його перші бойові друзі віддати шану та подарувати матері полковий прапор на згадку про сина, який захищав рідну Землю. Влада поховали на місцевому кладовищі, а сам він став першим Героєм України з Покровську, який загинув на війні з окупантом. На кладовищі міста заснували Алею в пам`ять про Героїв України. Віримо і маємо надію, що вона не буде розширюватися... Також сподіваємося, що в його пам`ять дадуть назву одній з вулиць міста, адже місто не окуповане російською армією саме завдяки таким людям, як Влад Казарін. Вічна пам`ять брату, другу, воїну... Герої завжди з нами!"