Лепеха Андрій Анатолійович

Лепеха Андрій Анатолійович

Дата та місце народження: 15 травня 1969 р., м. Кролевець, Сумська область.

Дата та місце загибелі: 17 лютого 2015 р., с. Нижнє Лозове, Артемівський район, Донецька область.

Звання: Полковник.

Посада: Начальник відділу експлуатації складів та ремонту технічних засобів.

Підрозділ: Центральне управління забезпечення паливно-мастильними матеріалами Тилу Збройних Сил України.

Обставини загибелі: Загинув 17 лютого 2015 р. у районі Дебальцеве, коли доправляв пальне для підрозділів, заблокованих поблизу міста.

Сімейний стан: Залишились батьки, брат, дружина та син.

Місце поховання: м. Кролевець, Сумська область (фото пам'ятника).

Орден Богдана Хмельницького III ступеня

Указом Президента України № 270/2015 від 15 травня 2015 року, "за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі", нагороджений орденом Богдана Хмельницького III ступеня (посмертно).

11.1987-08.1988 Курсант військової частини 11080, БВО м. Борисов
08.1988-08.1992 Курсант Київського вищого танкового інженерного училища м. Київ
08.1992-06.1993 Курсант Київського інституту Сухопутних військ м. Київ
06.1993-07.1993 Перебував у розпорядженні командувача військами Одеського військового округу м. Одеса
07.1993-12.1994 Заступник командира ремонтної роти 274 навчального танкового полку 150 гвардійського окружного навчального центру підготовки молодших спеціалістів (мотострілецьких військ) м. Одеса
12.1994-11.1995 Командир начального взводу 507 окремого навчального ремонтно-відновлювального батальйону 169 окружного учбового центру підготовки молодших спеціалістів (танкових військ) 1 АК смт. Десна
11.1995-09.2000 Командир навчальної роти 507 окремого навчального ремонтно-відновлювального батальйону 169 окружного учбового центру підготовки молодших спеціалістів танкових військ 1 АК смт. Десна
09.2000-11.2000 Начальник штабу - заступник командира 507 окремого навчального ремонтно-відновлювального батальйону 169 навчального центру Південного оперативного командування смт. Десна
11.2000-08.2005 Начальник штабу - перший заступник командира 507 окремого навчального ремонтно-відновлювального батальйону 169 навчального центру Південного оперативного командування смт. Десна
08.2005-03.2009 Начальник служби пожежної безпеки управління 169 навчального гвардійського центру Командування Сухопутних військ Збройних Сил України смт. Десна
03.2009-01.2014 Начальник служби пожежної безпеки Командування Сухопутних військ Збройних Сил України м. Київ
01.2014-17.02.2015 Начальник відділу експлуатації складів та ремонту технічних засобів управління забезпечення технічними засобами Центрального управління забезпечення пально-мастильними матеріалами Збройних Сил України Тилу Збройних Сил України м. Київ