Мандрик Віталій Олегович

Дата та місце народження: 12 квітня 1987 р., м. Красноармійськ, Донецька область.

Дата та місце загибелі: 23 лютого 2015 р., м. Маріуполь, Донецька область.

Звання: Старший лейтенант міліції.

Посада: Оперуповноважений відділу швидкого реагування.

Підрозділ: Спецпідрозділ «Сокіл» УБОЗ ГУМВС України в Донецькій області.

Обставини загибелі: Троє співробітників спецпідрозділу «Сокіл» з працівником ДАІ 23 лютого 2015 р. о 18:15 в місті Маріуполь на вулиці Пашковського зупинили автомобіль марки «ДЕУ» для перевірки. В машині виявились терористи, які відкрили вогонь. В результаті боєзіткнення Віталій отримав вогнепальне поранення в голову, від якого помер.

Сімейний стан: Залишилася дружина та донька.

Місце поховання: м. Красноармійськ, Донецька область (фото пам'ятника).

Орден За мужність III ступеня

Указом Президента України № 270/2015 від 15 травня 2015 року, "за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі", нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

від Ганни Степаненко


Для збільшення фотографії натисніть на неї!

Начальник ГУ Національної поліції в Донецькій області Вячеслав Аброськин: «Год назад, в Мариуполе, в ходе боевого столкновения с террористами, погиб сотрудник спецподразделения "Сокол" областного управления Донецкой области Виталий Мандрык. Тогда ценой его жизни был предотвращён теракт в Мариуполе. Убийца был найден, при задержании покончил с жизнью выстрелом в голову. У Виталия остались жена и маленькая дочка. В родном городе бывшая улица Фрунзе теперь носит его имя. Светлая память. Пусть земля будет пухом тебе, Виталий».

Невдовзі після загибелі Віталія рішенням Красноармійської міської ради його іменем названо вулицю у рідному Красноармійську (колишня назва - "вулиця Фрунзе", нинішня назва міста - "Покровськ"). 23 лютого 2016 року на фасаді будівлі Красноармійського відділу поліції, розташованого на вулиці Мандрика, на його честь урочисто відкрито меморіальну дошку.