Мазур Віталій Віталійович

Мазур Віталій Віталійович

Дата та місце народження: 25 серпня 1979 р., с. Залужжя, Дубровицький район, Рівненська область.

Дата та місце загибелі: 26 січня 2015 р. (помер від поранень).

Звання: Старший прапорщик.

Посада: Головний старшина батальйону.

Підрозділ: 95-а окрема аеромобільна бригада.

Обставини загибелі: 22 січня 2015 року в період з 15.00 до 17.00 під час наступального бою бойовиків на розташування БТГр поблизу с. Сєверне, Ясинуватський район, Донецька область, поблизу Донецького аеропорту отримав поранення. 26 січня 2015 р. о 23.19 від отриманих поранень помер в лікарні Демитрово на Донеччині.

Сімейний стан: Залишились дружина та двоє дітей шкільного віку.

Місце поховання: м. Житомир, Смолянське військове кладовище.

Почесний знак За воїнську доблесть/p>

Нагороджений відзнакою Міністра Оборони України «За воїнську доблесть».

Орден За мужність III ступеня

Указом Президента України № 259/2017 від 2 вересня 2017 року, "за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, зразкове виконання військового обов’язку ", нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

від Рижака Євгена Олександровича

Проходив строкову службу у військах спецпризначення у Кіровограді. Подальшу свою службу пов'язав із десантними військами. Був старшиною розвідроти, начальником продовольчого складу. Тривалий час служив у в/ч А1910 (район Корбутівки) старшиною 3-ї аеромобільної роти. Перед початком військових дій був призначений головним старшиною 13-го батальйону. З 8 березня 2014 року виконував бойові завдання із захисту Батьківщини, спочатку у Криму, потім на сході.