Мединський Олег Костянтинович («Усатий»)

Мединський Олег Костянтинович

Дата та місце народження: 6 червня 1968 р., с. Іллінка, Біляївський район, Одеська область.

Дата та місце загибелі: 5 вересня 2016 р., м. Маріуполь, Донецька область.

Звання: Капітан 2 рангу (посмертно).

Посада: Заступник командира по роботі з особовим складом.

Підрозділ: 73-й морський центр спеціального призначення.

Обставини загибелі: Загинув 5 вересня 2016 р. під час виконання бойового завдання в районі міста Маріуполь (Донецька область), підірвавшись на протипіхотній міні.

Сімейний стан: Залишилися дружина, троє дітей та двоє онуків.

Місце поховання: с. Іллінка, Біляївський район, Одеська область.

Орден За мужність III ступеня

Указом Президента України № 390/2015 від 3 липня 2015 року, "за мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, підтримання боєздатності Військово-Морських Сил Збройних Сил України, вірність військовій присязі", нагороджений орденом «За мужність» III ступеня.

Орден Богдана Хмельницького III ступеня

Указом Президента України № 511/2016 від 19 листопада 2016 року, "за особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане виконання військового обов’язку", нагороджений орденом Богдана Хмельницького III ступеня (посмертно).

Нагороджений відзнакою Всеукраїнської спілки учасників бойових дій в АТО "Побратими України" медаллю "За оборону Маріуполя" (посмертно).

Земля пухом
Волонтер


Для збільшення фотографії натисніть на неї!

Для збільшення фотографії натисніть на неї!

Для збільшення фотографії натисніть на неї!

Ветеран 73-го морського центру спеціальних операцій, після багаторічної служби у морському спецназі звільнився в запас. Проживав з сім'єю в Очакові. Займався спортивно-патріотичним вихованням молоді, був тренером з кіокушин-кан карате (чорний пояс ІІ дан). Засновник і президент Військово-патріотичного спортивного клубу «Майський» в Очакові, з 2006 року. Коли почалися бойові дії на сході України, повернувся у військо, і з 2014 року перебував у зоні проведення АТО. За два роки війни Мединський побував практично у всіх «гарячих точках», включаючи Іловайськ.

Меморіал загиблим героям України у сучасної війні у центрі міста Очаків.


Для збільшення фотографії натисніть на неї!

Для збільшення фотографії натисніть на неї!

Для збільшення фотографії натисніть на неї!