Міхнюк Олег Іванович

Міхнюк Олег Іванович

Дата та місце народження: 27 жовтня 1965 р., смт. Мала Дівиця, Прилуцький район, Чернігівська область.

Дата та місце загибелі: 20 серпня 2014 р., смт. Новосвітлівка, Краснодонський район, Луганська область.

Звання: Старший сержант.

Посада: Сержант з МТЗ.

Підрозділ: 24-й батальйон територіальної оборони "Айдар".

Обставини загибелі: Загинув 20 серпня 2014 р. внаслідок мінометного обстрілу позицій підрозділу біля смт. Новосвітлівка, Краснодонський район, Луганської області.

Місце поховання: м. Київ, Лук'янівське військове кладовище, діл. № 4, р. 1а, м. 4 (50°28'09.9"N 30°27'10.0"E).

Указом Президента України № 660/2014 від 21 серпня 2014 р., "за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі та незламність духу", нагороджений орденом «За мужність» I ступеня (посмертно).

Герой України

Указом Президента України № 494/2015 від 21 серпня 2015 року, "за виняткову мужність, героїзм і самопожертву, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі , присвоєно звання «Герой України» (посмертно).

Нагороджений нагрудним знаком «За оборону Луганського аеропорту» (посмертно).

від Кульбач Сергія та Хусаїнова Романа 3 роки з дня загибелі
від Берегової Наталії

Повний кавалер ордена «За мужність». Нагороджений двома орденами «Червоної Зірки» і медаллю «За відвагу», медаллю "Захіснику Вітчизни". Один з ініціаторів і засновників Української спілки ветеранів Афганістану (УСВА), був заступником голови УСВА з питань медико-соціальної реабілітації ветеранів та військово-патріотичного виховання молоді. З перших днів брав активну участь у Революції Гідності, сотник 8-ї «афганської» сотні Самооборони Майдану.