Мокренко Сергій Вікторович («Крук»)

Мокренко Сергій Вікторович

Дата та місце народження: 24 березня 1993 р., смт. Шацьк, Волинська область.

Дата та місце загибелі: 28 лютого 2017 р., смт. Луганське, Бахмутський район, Донецька область.

Звання: Солдат.

Посада: Стрілець.

Підрозділ: 54-а окрема механізована бригада.

Обставини загибелі: Загинув вранці 28 лютого 2017 р. внаслідок обстрілу з 82-мм мінометів на передовій позиції на «світлодарській дузі», поблизу смт Луганське (Бахмутський район Донецька область).

Сімейний стан: Неодружений, залишилися батьки, сестра та наречена.

Місце поховання: смт. Шацьк, Волинська область.

Орден За мужність III ступеня

Указом Президента України № 580/2016 від 29 грудня 2016 року, "за особисту мужність, самовідданість і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі", нагороджений орденом «За мужність» III ступеня.

Орден За мужність II ступеня

Указом Президента України № 138/2017 від 22 травня 2017 року, "за особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане виконання військового обов'язку", нагороджений орденом «За мужність» II ступеня (посмертно).

Активний учасник Революції Гідності. Від початку бойових дій воював у складі ДУК ПС, дістав множинні осколкові поранення під Іловайськом, після місяця лікування воював у Пісках. Повернувся додому, почав працювати, але через рік мирного життя поїхав в полк «Азов» на навчання. Не дочекавшись офіційного оформлення в «Азові» Сергій у вересні 2016 року вступив на контрактну службу в 54 ОМБр й одразу ж вирушив на передову, у підрозділ «вовків ПС». 19 грудня дістав поранення у боях на «світлодарській дузі», лікувався в госпіталі, в січні приїжджав додому, після чого знову поїхав на фронт.