Піскіжов Олександр Валерійович («Італієць»)

Піскіжов Олександр Валерійович

Дата та місце народження: 29 жовтня 1976 р., смт Щорськ, Криничанський район, Дніпропетровська область.

Дата та місце загибелі: 15 жовтня 2014 р., с. Сміле, Слов'яносербський район, Луганська область.

Звання: Старший сержант.

Посада: Командир групи.

Підрозділ: 24-й окремий штурмовий батальйон ''Айдар''.

Обставини загибелі: Загинув 15 жовтня 2014 р. потрапивши в засідку на Лисичанській трасі коли група батальйону «Айдар» виїхала на підсилення блокпосту № 32 біля села Сміле (Слов'яносербський район) Луганська область. Разом з Олександром загинули Полєно Юрій Вікторович та Царенко Владислав Миколайович.

Сімейний стан: Залишилась дружина, маленька донька та син.

Місце поховання: смт Щорськ, Криничанський район, Дніпропетровська область (фото пам'ятника № 1, № 2).

Орден За мужність III ступеня

Указом Президента України № 722/2015 від 25 грудня 2015 року, "за особисту мужність і самовідданість, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, високий професіоналізм, вірність військовій присязі", нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

від Миколи Бадрака
"Я давно чекав цього величного часу боротьби за Волю народу, нашу долю"... - колись ти промов, брате. Та нажаль загинув, не побачивши Перемоги… Та вона настане! Більше того, За кожну краплину вашої святої крові «отримають своє» ВОРОГИ, як зовнішні, так і ВНУТРІШНІ. Хто зрадив Україну, продавав та її продає – стануть прахом, пилом… УСІ ВОНИ БУДУТЬ ЗНИЩЕНІ, їх душі ж ненажерливі та хиткі - ніколи вже не вернуться на цю СВЯТУ ЗЕМЛЮ. А твоя ДУША, братику, – ВЕРЕТЬСЯ! Як і інші ДУШІ, ВОЇНІВ-ЗАХИСНИКІВ нашої НЕНЬКИ … КОЛИСЬ ЩЕ СТРІНЕМОСЯ, ПОГОВОРИМО! ДЯКУЮ ТОБІ, ПРОБАЧ, ЩО НЕ ЗАХИСТИЛА.
Анфіса Букреєва

Нагороджений орденом "Покрова Присвятої Богородиці" Українського Козацтва (Наказ № 41 від 7.11.2014).

Нагороджений відзнакою орденом 3-го ступені "Слава і честь" Київської міської спілки ветеранів Афганістану (Наказ № 8 від 28.07.2014).

Нагороджений відзнакою орденом "Івана Сірка".