Подліпнюк Андрій Іванович («Мамай»)

Подліпнюк Андрій Іванович

Дата та місце народження: 10 грудня 1976 р., м. Миколаїв.

Дата та місце загибелі: 11 листопада 2016 р., смт. Луганське, Бахмутський район, Донецька область.

Звання: Сержант.

Посада:

Підрозділ: 54-а окрема механізована бригада.

Обставини загибелі: Загинув 11 листопада 2016 р. близько 13:00 від осколкового поранення під час мінометного обстрілу поблизу смт Луганське (Бахмутський район Донецька область), помер дорогою до лікарні.

Сімейний стан: Залишились мати та син.

Місце поховання: м. Миколаїв, кладовище мкрн. Велика Корениха.

Орден За мужність III ступеня

Указом Президента України № 58/2017 від 10 березня 2017 року, "за особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане виконання військового обов'язку", нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

Закінчив Миколаївський національний аграрний університет, інженер-механік. Цікавився психологією. Працював на фабриці «Сандора», у Школі моряків виконробом з оснащення електротехнікою, на будівництвах. До війни був приватним підприємцем. Був призваний за мобілізацією в березні 2015, з серпня 2015 воював під Маріуполем, матрос, навідник десантно-штурмової роти 1-го окремого батальйону морської піхоти 36-ї ОБрМП. Під час служби познайомився з бійцями ДУК ПС та активістами «Правого сектору» в Миколаєві. Після демобілізації у березні 2016, брав активну участь у діяльності миколаївського осередку НВР «Правий сектор». На фронт повернувся, підписавши контракт з 54-ю бригадою, у складі якою воюють бійці ПС. Був старшим на передовій позиції під Дебальцевим.