Покидченко Михайло Юрійович («Сотник»/«Малий»)

Покидченко Михайло Юрійович

Дата та місце народження: 14 листопада 1989 р., м. Мукачеве, Закарпатська область.

Дата та місце загибелі: 5 грудня 2016 р., с. Опитне, Ясинуватський район, Донецька область.

Звання: Солдат.

Посада: Командир бойової машини–командир відділення.

Підрозділ: 15-й окремий гірсько-піхотний батальйон (128-а окрема гірсько-піхотна бригада).

Обставини загибелі: Загинув 5 грудня 2016 р. в результаті кулеметного обстрілу в районі поблизу селища Опитне (Ясинуватський район) Донецької області.

Сімейний стан: Залишилися батьки, брат, сестра, дружина та донька.

Місце поховання: м. Мукачеве.

Орден За мужність III ступеня

Указом Президента України № 12/2018 від 22 січня 2018 року, "за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, зразкове виконання військового обов’язку", нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

Вступив до ліцею на юридичний факультет, де навчався до 2012 року. Працював оператором на місцевому телеканалі «М-студіо». Після одруження переїхав у Рахів, працював на складі супермаркету «Ду-Мен». Активний учасник Революції Гідності. Пішов на фронт добровольцем у травні 2014 року в складі Добровольчого українського корпусу «Правий сектор», де воював у групі «Семана» 5-го окремого батальйону, згодом в 1-й ОТГ ім. Капітана Воловика, кулеметник, позивний «Малий». Після півтора року на фронті повернувся додому, але за кілька місяців знову вирушив на фронт, підписавши контракт із ЗСУ в травні 2016.