Бондарук Микола Петрович

Бондарук Микола Петрович

Дата та місце народження: 5 квітня 1991 р., с. Заріччя, Володимир-Волинський район, Волинська область.

Дата та місце загибелі: 22 травня 2014 р., ст. Велико-Анадоль, смт. Ольгинка, Волноваський район, Донецька область.

Звання: Солдат.

Посада: Навідник.

Підрозділ: 51-а окрема механізована бригада.

Обставини загибелі: Загинув 22 травня 2014 р. під час збройного нападу на блокпост в районі станції Велико-Анадоль Донецької області.

Сімейний стан: Залишились батьки, сестра та наречена.

Місце поховання: с. Заріччя, Володимир-Волинський район, Волинська область.

Медаль Захиснику Вітчизни

Указом Президента України № 311/2015 від 4 червня 2015 року, "за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі", нагороджений медаллю «Захиснику Вітчизни» (посмертно).

Світлана Шевчук: "Це хлопчик, за яким плакала уся наша сім'я, хоча я його особисто не знала... Не знаю, як пояснити, однак це так. На похорон не можна було дивитися спокійно, і просто з жалем. Це була страшна СТРАШНА трагедія. Як особиста. Його разом з іншими привезли до нас у Рівне, ми також зустрічали... Особисто його не знала, проте його знала моя рідна людина. Це був достойний молодий чоловік, гідний, мав честь. Міг би мати прекрасних дітей... Прошу усіх небайдужих людей --- НІКОЛИ НЕ ЗАБУДЬТЕ, НІКОЛИ НЕ ПРОБАЧТЕ !!! ЧУЄТЕ, НІКОЛИ !!!! Царство Небесне та вічний спокій душі Твоїй, Коля. І дуже хочеться, віриться, що смерті таких гарних українських патріотів буде недаремною. А інакше - це просто великий національний гріх. Гріх усіх нас."