Решетняк Олександр Михайлович

Решетняк Олександр Михайлович

Дата та місце народження: 7 листопада 1964 р., м. Луганськ.

Дата та місце загибелі: 15 червня 2014 р. (помер від поранень).

Звання: Доброволець.

Посада:

Підрозділ:

Обставини загибелі: У ніч на 10 червня 2014 р., перебуваючи вдома після операції на нозі, Олександр був захоплений озброєними людьми, які відрекомендувалися «бійцями Армії Південного Сходу» (при цьому нападники також заволоділи двома автомобілями з його двору). Утримувався у захопленій сепаратистами будівлі Управління СБУ в Луганській області. 12 червня госпіталізований у реанімаційне відділення Луганської обласної лікарні з вогнепальним наскрізним пораненням тулуба та іншими тяжкими травмами, все його тіло було вкрите синцями від жорстокого побиття. 15 червня Олександр помер.

Сімейний стан: Залишилися дружина та 27-річний син.

Місце поховання: м. Луганськ.

Орден За мужність III ступеня

Указом Президента України № 57/2016 від 17 лютого 2016 р., "за громадянську мужність, самовіддане відстоювання конституційних засад демократії, прав і свобод людини, виявлені під час Революції Гідності", нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

Активіст Радикальної партії. Добровольцем вступив до батальйону патрульної служби міліції особливого призначення «Тємур», що почав формуватися ГУ МВС України у Луганській області, після того як сепаратисти захопили командира цього підрозділу Тємура Юлдашева, Олександр поїхав до Дніпропетровська, де записався до батальйону патрульної служби міліції особливого призначення «Дніпро-1» ГУ МВС України у Дніпропетровській області. Під час навчання дістав травму ноги (розрив ахіллового сухожилля), переніс хірургічну операцію. Перебуваючи вдома на реабілітації, підтримував зв’язки із друзями, які проходили службу у БПСМОП «Дніпро-1», БПСМОП «Луганськ-1» та 24-му батальйоні територіальної оборони «Айдар».