Руденко Сергій Сергійович

Руденко Сергій Сергійович

Дата та місце народження: 13 квітня 1979 р., м. Броди, Львівська область.

Дата та місце загибелі: 2 травня 2014 р., с. Карповка, Слов’янський район, Донецька область (48°54'13.3"N 37°38'33.7"E).

Звання: Підполковник (посмертно).

Посада: Командир вертолітної ланки.

Підрозділ: 16-а окрема бригада армійської авіації.

Обставини загибелі: Загинув 2 травня 2014 р. під час ураження (збиття) сепаратистами 2-х вертольотів Мі-24П в районі с. Карповка, Слов’янський район, Донецької області. Разом з Сергієм загинув член екіпажу вертольоту Мі-24П ("09 жовтий") капітан І. Гришин, та члени екіпажу вертольоту Мі-24П ("40 жовтий") підполковник Р. Плоходько, підполковник О. Сабада та майор М. Топчій.

Сімейний стан: Залишились дружина та донька.

Місце поховання: м. Броди, Львівська область.

Орден Богдана Хмельницького I ступеня

Указом Президента України № 631/2014 від 2 серпня 2014 року, "за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України", нагороджений орденом Богдана Хмельницького I ступеня (посмертно)

Пам’ятаємо... Від ІАС 16 бр АА

Руденко Сергій Сергійович

Сергій Руденко народився у Бродах, що на Львівщині. З дитинства мріяв стати льотчиком. Служив у рідному місті в 16-й окремій бригаді армійської авіації 8-го армійського корпусу Сухопутних військ ЗС України. Крім того, проходив службу у миротворчому контингенті України в Ліберії та ДР Конго. Нагороджений медаллю ООН «MONUC» та «UNMIL». Льотчик першого класу.