Стадніченко Олександр Леонідович

Стадніченко Олександр Леонідович

Дата та місце народження: 18 квітня 1962 р., м. Одеса.

Дата та місце загибелі: 3 липня 2015 р. (помер від поранень).

Звання: Солдат.

Посада: Механік-водій.

Підрозділ: 30-а окрема механізована бригада.

Обставини загибелі: 3 липня 2015 р. близько 15.10 отримав поранення внаслідок мінометного обстрілу взводного опорного пункту в районі с. Троїцьке (Попаснянський район, Луганська область). Помер у Харківському військовому шпиталі.

Місце поховання: м. Одеса.

Орден За мужність III ступеня

Указом Президента України № 568/2015 від 5 жовтня 2015 року, "за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі", нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

Всі кажуть, ти Героєм став, За Україну життя Своє віддав. Та, що з геройства того, Як плаче вбита горем мати? І довго буде ще ридати. Сім'я, родина, знайомі, друзі, Провели в останню путь в великім крузі. Це рана для нас усіх, Ще в пам'яті досі твій щирий усміх, Ти мужньо ішов воювати, Тепер же вічним сном тобі спати.. Ти голову свою поклав за нас, Щоб добре жили ми в майбутній час, Та важко з цим нам змиритись, Що холодною землею, Ти повинен укритись. "Покійся з миром, милий, друже, Сумуєм, любим тебе, дуже"...
Пробачте нас!!!
Від волонтерів м.Рубіжного.