Тітарчук Володимир Іванович

Тітарчук Володимир Іванович

Дата та місце народження: 8 серпня 1968 р., с. Парипси, Попільнянський район, Житомирська область.

Дата та місце загибелі: 17 жовтня 2014 р. (помер від поранень).

Звання: Капітан.

Посада: Командир взводу.

Підрозділ: 1-а окрема танкова бригада.

Обставини загибелі: Володимир щоденно підвозив на танку боєприпаси у Донецький аеропорт, вивозив поранених. Перед черговим виїздом в аеропорт 15 жовтня потрапив під мінометний обстріл під Донецьком. О 6-ї ранку 17 жовтня від отриманих поранень помер у лікарні імені Мечникова в Дніпропетровську.

Сімейний стан: Залишилась мати, дружина та син.

Місце поховання: м. Чернігів, кладовище "Яцево" (фото пам'ятника).

Орден Богдана Хмельницького ІІІ ступеня

Указом Президента України № 817/2014 від 21 жовтня 2014 року, "за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі", нагороджений орденом Богдана Хмельницького III ступеня (посмертно).

Нагороджений нагрудним знаком «За оборону Донецького аеропорту» (посмертно).

Військовий у третьому поколінні. Закінчив військове училище за спеціальністю «танкіст». Мав досвід бойових дій в Чечні, в миротворчих операціях в Африці. Призваний за мобілізацією 31 березня, на фронт пішов добровольцем. Володимир Іванович постійно піклувався про молодих бійців, за що його прозвали «Теща» та називали просто Іванич. В серпні під час 10-денної відпустки Володимир лікував поранення та побував вдома на Менщині, де дав інтерв'ю місцевим ЗМІ.