Турков Ігор Леонідович («Партизан»)

Турков Ігор Леонідович

Дата та місце народження: 7 лютого 1966 р., м. Новополоцьк, Вітебська область, Білоруська РСР.

Дата та місце загибелі: 12 лютого 2015 р., с. Логвинове, Артемівський район, Донецька область.

Звання: Солдат.

Посада: Кулеметник.

Підрозділ: 2-й батальйон спеціального призначення НГУ "Донбас".

Обставини загибелі: Загинув 12 лютого 2015 р. під час проведення «зачистки» територій від залишків незаконних збройних формувань в селі Логвинове, що розташоване на трасі Дебальцеве — Артемівськ (Донецька область). В цьому бою також загинули: сержант В. Панчук, солдат Р. Мельничук, солдат А. Камінський, солдат В. Самоленко та сержант А. Поліщук, бійці 30 ОМБр: солдат А. Браух, старший солдат М. Сущук, молодший сержант В. Шульга та боєць 79 ОАМБр: старший прапорщик В. Суслик. Упізнаний по фото загиблих, яких привезли до моргу Донецька. У липні 2017 р. волонтери гуманітарної місії «Евакуація-200» доставили останки до м. Дніпро, ідентифікований за експертизою ДНК. 7 жовтня 2017 р. похований.

Сімейний стан: Залишилися мати, двоє старших братів, дружина та троє дітей: дві доньки і неповнолітній син.

Місце поховання: м. Дніпро, Краснопільське кладовище.

Орден За мужність III ступеня

Указом Президента України № 12/2018 від 22 січня 2018 року, "за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, зразкове виконання військового обов’язку", нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

Улюблений чоловік, та чудовий батько. Твої слова ще довго будуть звучати у наших серцях, а твоя справа надалі продовжиться.

Багато люду в пам'яті забуті
Лише до тебе наші серця прикуті
Дивись: на горизонті сонце!
Залишись...але ні, воно вже на небі.
Будь сяйвом навіть там!
Ми все одно чекаємо, бо сонце не зійшло.
від сім'ї

Олександр Ламбурський: Я чесно кажучи не знав як його звали. Тоді було не до цього, але те, що він зробив для нас усіх, заслуговує поваги. Уже потім я узнав його псевдо; "Партизан"...
І до землі уклін йому
Він сильно нам тоді поміг
Можливість дав нам для відходу
Життя він нам усім зберіг.
Ще посвятив йому пісню, яку я вперше заспівав в Умані. Пробачте, співаю не дуже, але від щирого серця. Слава Героям Україні!