Чепеленко Олег Олександрович («Хакер»)

Чепеленко Олег Олександрович

Дата та місце народження: 29 травня 1987 р., с. Лукашівка, Близнюківський район, Харківська область.

Дата та місце загибелі: 7 серпня 2015 р., с. Трьохізбенка, Новоайдарський район, Луганська область.

Звання: Старший солдат.

Посада: Снайпер.

Підрозділ: 92-а окрема механізована бригада.

Обставини загибелі: 7 серпня 2015 р. під час виконання бойового завдання в районі с. Трьохізбенка Луганська область, група військових в результаті бойового зіткнення потрапила в полон. Коли їх вели через мінне поле, Олег підірвав себе на «розтяжці» разом з російськими бойовиками. Разом з Олегом загинув прапорщик М. Стоцький.

Місце поховання: с. Лукашівка, Близнюківський район, Харківська область.

Орден За мужність III ступеня

Указом Президента України № 568/2015 від 5 жовтня 2015 року, "за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі", нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

Народний Герой України

Указом № 9 від 19 вересня 2015 р. нагороджений відзнакою "Народний Герой України" (посмертно).

Вечная память, Герой. Мы не простим.
от харьковчанки
від Кучерявої Т.А.


Для збільшення фотографії натисніть на неї!

Єдина дитина в сім’ї, 28-річний Олег жив у рідній Лукашівці, працював вчителем інформатики і праці в місцевій школі, дуже любив роботу і своїх учнів.

Він був призваний на військову службу у третій хвилі часткової мобілізації, з осені 2014-го перебував у районі АТО.

Офіцери підрозділу згадують, що Олег виконував обов’язки ротного писаря, і був першим помічником і з документацією, і з підготовкою до занять: «Такий Олежка був у нас: добрий, інтелігентний, коли треба — злий, настільки правильний, що здавалося таких людей не буває...»; «Він відразу справив враження як вихована, добра, привітна, розумна, поміркована і талановита людина — одразу було видно, що він був педагогом у школі. На службі Олег завжди вирізнявся ентузіазмом, не боявся йти на ризик… Він був прикладом для всіх...».