Шилік Анатолій Вікторович

Шилік Анатолій Вікторович

Дата та місце народження: 16 вересня 1976 р., м. Камінь-Каширський, Волинська область.

Дата та місце загибелі: 25 серпня 2014 р., смт. Кутейникове, Амвросіївський район, Донецька область.

Звання: Капітан.

Посада: Командир мінометної батареї.

Підрозділ: 51-а окрема механізована бригада.

Обставини загибелі: Загинув в ніч на 25 серпня в бою за Іловайськ (Донецька область) в районі Кутейникове. 3-й батальйон бригади опинився в оточенні біля Березне, Оленівка, під постійним артобстрілом.

Сімейний стан: Залишилися дружина, донька та син.

Місце поховання: м. Ковель, Волинська область.

Орден Богдана Хмельницького III ступеня

Указом Президента України № 311/2015 від 4 червня 2015 року, "за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі", нагороджений орденом Богдана Хмельницького III ступеня (посмертно).

Шилік Анатолій Вікторович народився 16 вересня 1976 р. у м. Камінь-Каширському Волинської області. Через тиждень після народження він переїхав з батьками у Херсонську область, де жив до 16 років. Згодом Анатолій вступив у Сумське вище артилерійне військове училище імені М. В. Фрунзе, успішно його закінчив, був направлений для проходження подальшої служби у місто Ковель. Тут одружився, на світ з’явилася донька Тетяна, згодом і син Артем. В 2005 році, маючи звання капітана ЗСУ, Анатолій Вікторович був звільнений у «запас» у зв’язку з реформуванням військової частини та успішно реалізував себе, освоївши професію лакувальника.

У квітні 2014 року капітан отримав повістку до військомату, після чого був мобілізований на службу в зону АТО і побував майже у всіх «гарячих» точках. В районі м. Ілловайськ, 25 серпня 2014 року, Анатолій Вікторович загинув від артилерійських обстрілів з боку ворожої сторони.