Ярков Олександр Іванович

Ярков Олександр Іванович

Дата та місце народження: 22 серпня 1972 р., с. Бармашове, Жовтневий район, Миколаївська область.

Дата та місце загибелі: 11 грудня 2014 р., смт. Луганське, Артемівський район, Донецька область.

Звання: Солдат.

Посада: Водій.

Підрозділ: 42-й окремий мотопіхотний батальйон (57-а окрема мотопіхотна бригада).

Обставини загибелі: Загинув 11 грудня 2014 р. під час виконання бойового завдання в районі с. Луганське, Артемівський район, Донецька область.

Сімейний стан: Залишились дружина та двоє дітей.

Місце поховання: с. Добре, Баштанський район, Миколаївська область (фото пам'ятника № 1, № 2, № 3, № 4).

Орден За мужність III ступеня

Указом Президента України № 311/2015 від 4 червня 2015 року, "за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі", нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

Дякуємо тобі. Громада Баштанщина

Олександр народився 22 серпня 1972 року. Все життя прожив у селі Добре Баштанського району. Закінчив Добренську загальноосвітню школу та Кіровоградський технікум радіоелектроніки. Працював майстром телевізійної апаратури, працівником Укрзалізниці: Миколаївської дистанції сигналізації і зв’язку та Миколаївського ДЕПО.

Залишив про себе спогади, як про гарного сім’янина, батька 2-х дітей, умілого майстра радіоелектроніки, відповідального працівника, шанованого односельцями громадянина і справжнього патріота України.

У зону бойових дій пішов добровольцем на початку липня 2014 року, проходив службу у 42-му батальйоні територіальної оборони України. Зарекомендував себе мужнім, сміливим солдатом, вірним товаришем, розумною і чуйною людиною.