Гага В'ячеслав Олегович

Гага В'ячеслав Олегович

Дата та місце народження: 3 серпня 1991 р., с. Плешкани, Золотоніський район, Черкаська область.

Дата та місце загибелі: 26 січня 2015 р., с. Спартак, Ясинуватський район, Донецька область.

Звання: Солдат.

Посада: Водій–радіотелефоніст.

Підрозділ: 95-а окрема аеромобільна бригада.

Обставини загибелі: Загинув 26 січня 2015 р. виконуючи завдання з евакуації поранених бійців з поля бою в районі с. Спартак, Ясинуватський район, Донецька область, поблизу Донецького аеропорту. В'ячеслав отримав поранення, йому намагалися надати першу допомогу, але від значної втрати крові він помер. Разом з В'ячеславом загинули солдат Синюк Д. С., прапорщик Рачок М. П., сержант Білокуров О. С., солдат Стратович А. Г.

Сімейний стан: Залишился батько.

Місце поховання: с. Плешкани, Золотоніський район, Черкаська область.

Орден За мужність III ступеня

Указом Президента України № 593/2014 від 15 липня 2014 р., "за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України", нагороджений орденом «За мужність» III ступеня.

Орден За мужність II ступеня

Указом Президента України № 282/2015 від 23 травня 2015 року, "за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі", нагороджений орденом «За мужність» II ступеня (посмертно).

Нагороджений Почесною відзнакою «За заслуги перед Черкащиною» (посмертно).


Для збільшення фотографії натисніть на неї!

В’ячеслав захоплювався спортом, працював вчителем фізкультури у рідному селі. Призваний на військову службу за мобілізацією (як доброволець).