Гейсун Ігор Володимирович

Гейсун Ігор Володимирович

Дата та місце народження: 17 травня 1978 р., м. Деражня, Хмельницька область.

Дата та місце загибелі: 11 травня 2014 р., м. Слов'янськ, Донецька область.

Звання: Старший лейтенант резерву.

Посада: Командир взводу.

Підрозділ: 1-й резервний батальйон, Північне ОТО НГУ.

Обставини загибелі: Ігор зник без вісти, коли повертався до району АТО із відпустки. Останній зв'язок із ним був 9 травня, коли він зателефонував командирові роти, встигнувши сказати, що машину, якою він їхав до Слов'янська, потрапила у засідку. Потому в трубці було чутно постріли - і зв'язок обірвався. Того ж дня у Краматорську з банківської картки Ігоря було знято всі гроші - 4000 гривень. Після визволення Слов'янська від бойовиків-сепаратистів тіло Ігоря із трьома вогнепальними пораненнями та слідами знущань виявили у одному із безіменних поховань (вбивці засунули до рота розстріляного його посвідчення резервиста НГУ). Точна дата і обставини загибелі досі невідомі. Перепохований 1 вересня 2014 р.

Сімейний стан: Залишились дружина та донька.

Місце поховання: с. Новостроївка, Деражнянський район, Хмельницька область.

Нагороджений медаллю ВГО "Країна" "За визволення Слов'янська" (посмертно).

від Андрія Музики від однополчанина,
Андрія Кобзаря ("Нестора")
Рідний наш Ігорчик ти завжди будеш жити у наших серцях!!!!
Хай земля тобі пухом буде!!!!!
від дружини та доньки

Ігор закінчив Деражнянський професійний аграрний ліцей. Пройшов строкову військову службу у лавах сімферопольської окремої бригади внутрішніх військ МВС України. Працював лісорубом Вовковинецького лісництва, охоронцем ПП «Легіон». Протягом тривалого часу служив у органах внутрішніх справ: у 2007 - 2011 рр. - у підрозділі міліції швидкого реагування "Беркут" УМВС України у Хмельницькій області, згодом - у підрозділі карного розшуку одного з районних відділів внутрішніх справ.

Після звільнення (за деякими даними - за станом здоров'я) брав участь у подіях Революції Гідності у складі 3-ї сотні Самооборони Євромайдану. У березні став до лав щойно створеного першого резервного підрозділу Національної гвардії України, уклавши контракт про проходження служби у військовому резерві НГУ.