Гульченко Роман Олегович

Гульченко Роман Олегович

Дата та місце народження: 29 серпня 1986 р., м. Татарбунари, Одеська область.

Дата та місце загибелі: 30 січня 2017 р., с. Опитне, Ясинуватський район, Донецька область.

Звання: Молодший сержант.

Посада: Командир відділення.

Підрозділ: 46-а окрема десантно-штурмова бригада.

Обставини загибелі: Загинув 30 січня 2017 р. близько 12.00 під час обстрілу ВОП в районі с. Опитне, Ясинуватський район, Донецька область.

Сімейний стан: Залишилися батьки, сестра та донька.

Місце поховання: м. Татарбунари, Одеська область.

Орден За мужність III ступеня

Указом Президента України № 144/2015 від 14 березня 2015 року, "за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України", нагороджений орденом «За мужність» III ступеня.

Орден За мужність II ступеня

Указом Президента України № 22/2017 від 1 лютого 2017 року, "за особисту мужність і самовідданість, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі", нагороджений орденом «За мужність» II ступеня (посмертно).

Вступив на юридичний факультет технікуму економіки та права. Мешкав із сім'єю у с. Дальник Одеської області, працював там начальником охорони у торговому центрі меблів. Після розлучення повернувся до рідного міста, працював охоронцем на СТО та у ювелірній крамниці. В травні 2008 року вступив на військову службу за контрактом, яку розпочав службу на посаді стрільця в/ч А0403. З серпня 2014 року виконував бойові завдання в зоні АТО, учасник оборони Донецького аеропорту. У лютому 2015-го під Дебальцевим його взвод виконав успішну операцію із захоплення в полон бойовиків. Був поранений у бою в с. Логвинове.