Жеребило Вадим Володимирович («Діджей»)

Жеребило Вадим Володимирович

Дата та місце народження: 7 жовтня 1993 р., м. Мена, Чернігівська область.

Дата та місце загибелі: 31 січня 2015 р., м. Щастя, Луганська область.

Звання: Солдат.

Посада: Стрілець-зенітник.

Підрозділ: 24-й окремий штурмовий батальйон "Айдар".

Обставини загибелі: Загинув 31 січня 2015 р. під час обстрілу з РСЗВ «Град» ТЕС у місті Щастя, Луганської області разом з солдатом Р. Бобуровим.

Сімейний стан: Залишилась мати.

Місце поховання: м. Мена, Чернігівська область.

Орден За мужність III ступеня

Указом Президента України № 270/2015 від 15 травня 2015 року, "за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі", нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

Згідно рішення Менської районної ради №74 від 30 березня 2016 року (третя сесія сьомого скликання) за мужність і героїзм, проявлені при виконанні військового обов’язку під час захисту територіальної цілісності та недоторканості країни присвоєно звання «Почесний громадянин Менського району» (посмертно).

У 2009 році вступив до Чернігівського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою, після закінчення якого навчався в Київському національному технічному університеті «Київський політехнічний інститут». Під час Революції Гідності працював біля КМДА у зеленому наметі зі звуковою апаратурою, активний учасник протистояння на Грушевського.

Пам'ять Вадима увічнено меморіальною дошкою, встановленою на фасаді Менської загальноосвітньої школи І - ІІІ ступенів ім. Т.Г.Шевченка.

8 грудня 2015 року на будівлі Чернігівського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою було урочисто відкрито меморіальну дошку на честь шістьох полеглих у районі АТО випускників навчального закладу.