Жуков Дмитро Сергійович

Дата та місце народження: 27 листопада 1978 р., м. Петропавловськ-Камчатський, РРФСР.

Дата та місце загибелі: 12 серпня 2014 р., м. Вуглегірськ, Донецька область.

Звання: Підполковник (посмертно).

Посада: Заступник командира батальйону з озброєння.

Підрозділ: 25-а окрема повітряно-десантна бригада.

Обставини загибелі: Загинув у бою 12 серпня 2014 р. близько 21.00 поблизу м. Вуглегірськ Донецької області.

Місце поховання: с. Вільне, Новомосковський район, Дніпропетровська область.

Орден За мужність III ступеня

Указом Президента України № 640/2014 від 8 серпня 2014 р., "за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України", нагороджений орденом «За мужність» III ступеня.

Орден Богдана Хмельницького III ступеня

Указом Президента України № 651/2014 від 14 серпня 2014 року, "за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України", нагороджений орденом Богдана Хмельницького III ступеня (посмертно).

від друзів від товаришів по службі
Как жаль , что не дано тебя нам воскресить ...Как жаль , что слёзы не заставят сердце биться... И жизнь твою никак не возвратить...Лишь остаётся только плакать и молиться... Молиться за тебя , за твой покой на небесах. ГЕРОИ не умирают!!! Дима,ты всегда с нами! Твои друзья г. Краматорск
Хочеться сказати тобі: "Повертайся, будь-ласка, живим. Я прошу не багато, й не мало...Кожен вечір молюся святим, щоб нещастя тебе не спіткало..." Але, на жаль, тебе вже немає. Дякуємо тобі за те, що наші діти можуть гратися на майданчику,жити та радіти життю. Дякуємо тобі за те, що ти боровся за майбутнє України, наших дітей. Ми пам'ятаємо та будемо пам'ятати тебе завжди, ти залишився в нашій пам'яті завжди життєрадісним та веселим хлопцем.Герої не вмирають. Пам'ятаємо.
Старі шкільні друзі