Дата: 26.05.2014 р. - 21.01.2015 р. Місце: Донецький аеропорт (48°04'14.2"N 37°43'49.6"E)

Список загиблих

2014

10 липня
72-а окрема механізована бригада
1. Солдат Якубенко Олександр Валерійович

17 липня
72-а окрема механізована бригада
2. Молодший сержант Григоренко Дмитро Андрійович

14 вересня
3-й окремий полк спеціального призначення
3. Капітан Кулигін Олег Борисович
4. Капітан Подолянчук Євгеній Петрович

28 вересня
79-а окрема аеромобільна бригада
5. Старший солдат Білий Денис Анатолійович
6. Солдат Завірюха Олександр Ігорович
7. Сержант Златьєв Сергій Анатолійович
8. Солдат Пивоваров Олександр Сергійович
9. Солдат Соколачко Юрій Іванович
10. Лейтенант Тищик Олексій Олександрович
11. Солдат Хроненко Анатолій Петрович
17-а окрема танкова бригада
12. Старший солдат Соколовський Денис Михайлович
93-я окрема механізована бригада
13. Капітан Колодій Сергій Володимирович

3 жовтня
3-й окремий полк спеціального призначення
14. Капітан Литвинов Іван Олександрович
15. Старший солдат Хруль Олександр Григорович
16. Солдат Шешеня Вадим Валерійович
Добровольчий Український Корпус
17. Андрєєв Сергій Володимирович
18. Горбенко Святослав Сергійович

4 жовтня
1-а окрема танкова бригада
19. Молодший сержант Костюченко Юрій Миколайович
20. Молодший сержант Кривонос Станіслав Григорович
21. Сержант Кунденко Володимир Іванович
79-а окрема аеромобільна бригада
22. Підполковник Півень Євген Олексійович

17 жовтня
1-а окрема танкова бригада
23. Капітан Тітарчук Володимир Іванович

31 жовтня
79-а окрема аеромобільна бригада
24. Старший сержант Ковальчук Віктор Сергійович

6 листопада
79-а окрема аеромобільна бригада
25. Сержант Голота Юрій Анатолійович
Добровольчий Український Корпус
26. Табала Сергій Олександрович

7 листопада
Миколаївський обласний військовий комісаріат
27. Полковник Колесніков Павло Олександрович

8 листопада
79-а окрема аеромобільна бригада
28. Солдат Баранов-Орел Сергій Анатолійович
29. Солдат Здебський Богдан Богданович
30. Старший прапорщик Іванцов Сергій Володимирович

18 листопада
74-й окремий розвідувальний батальйон
31. Солдат Полянський Ілля Анатолійович

29 листопада
93-я окрема механізована бригада
32. Солдат Нетребко Олег Володимирович

30 листопада
74-й окремий розвідувальний батальйон
33. Солдат Шолодько Ігор Васильович
79-а окрема аеромобільна бригада
34. Сержант Горбань Андрій Вікторович

2 грудня
81-а окрема аеромобільна бригада (90-й окремий аеромобільний батальйон)
35. Солдат Терещенко Андрій Сергійович

2015

1 січня
80-а окрема десантно-штурмова бригада
36. Солдат Подфедько Любомир Сергійович

15 січня
74-й окремий розвідувальний батальйон
37. Солдат Касьянов Сергій Олексійович

16 січня
93-я окрема механізована бригада
38. Солдат Остапенко Владислав Станіславович

17 січня
93-я окрема механізована бригада
39. Молодший сержант Лисенко В'ячеслав Олексійович
40. Старший сержант Нагорняк Віталій Володимирович
81-а окрема аеромобільна бригада (122-й окремий аеромобільний батальйон)
41. Солдат Трух Володимир Володимирович

18 січня
80-а окрема десантно-штурмова бригада
42. Солдат Кушнір Юрій Іванович

19 січня
81-а окрема аеромобільна бригада (90-й окремий аеромобільний батальйон)
43. Солдат Григор'єв Василь Леонідович
44. Солдат Мусієнко Олег Петрович
45. Солдат Панченко Олексій Анатолійович
80-а окрема десантно-штурмова бригада
46. Солдат Бузенко Володимир Петрович
47. Солдат Самак Микола Миколайович
74-й окремий розвідувальний батальйон
48. Солдат Іщенко Сергій Михайлович

20 січня
81-а окрема аеромобільна бригада (90-й окремий аеромобільний батальйон)
49. Молодший сержант Алексейчук Владислав Володимирович
50. Сержант Буйлук Анатолій Андрійович)
51. Солдат Гасюк Віталій Аркадійович
52. Старшина Загуба Володимир Миколайович
53. Старший лейтенант Зубков Іван Іванович
54. Молодший сержант Зулінський Сергій Миколайович
55. Старший лейтенант медичної служби Кондратюк Олександр Іванович
56. Солдат Марченко Іван Миколайович
57. Сержант Марченко Олексій Володимирович
58. Старшина Осаулко Юрій Леонідович
59. Солдат Питель Олександр Володимирович
60. Солдат Присяжнюк Руслан Анатолійович
61. Солдат Франишин Дмитро Юрійович
62. Молодший сержант Черниш Олег Сергійович
63. Молодший сержант Чупилка Анатолій Михайлович
64. Солдат Шевчук Леонід Володимирович
80-а окрема десантно-штурмова бригада
65. Майор Байненков Борис Михайлович
66. Молодший сержант Боднарюк Олександр Васильович
67. Солдат Грицан Андрій Володимирович
68. Солдат Грошев Олександр Іванович
69. Солдат Ґудзик Дмитро Васильович
70. Солдат Дацюк Юрій Анатолійович
71. Сержант Демчук Вадим Володимирович
72. Молодший сержант Зінич Ігор Вікторович
73. Старший солдат Козак Володимир Миколайович
74. Майор (посмертно) Лізвінський Валерій Іванович
75. Солдат Опанасенко Валентин Леонідович
76. Солдат Полицяк Петро Петрович
77. Молодший сержант Скляров Дмитро Сергійович
78. Старший сержант Бондар Олександр Володимирович
81-а окрема аеромобільна бригада (окрема розвідувальна рота)
79. Солдат Доценко Анатолій Ігорович
80. Солдат Євдокименко Іван Миколайович
81. Солдат Миронюк Андрій Миколайович
79-а окрема аеромобільна бригада
82. Солдат Кожурін Віктор Володимирович
83. Старший солдат Пєтухов Дмитро Юрійович
81-а окрема аеромобільна бригада (122-й окремий аеромобільний батальйон)
84. Солдат Мельник Вячеслав Олександрович
85. Солдат Савчук Петро Васильович
93-я окрема механізована бригада
86. Солдат Купріянов Андрій Олександрович
87. Старший солдат Олефір Олександр Павлович
95-а окрема аеромобільна бригада
88. Старший солдат Атаманчук Олександр Олександрович
89. Капітан Марковський Володимир Геннадійович
57-а окрема мотопіхотна бригада
90. Солдат Кравченко Павло Станіславович

21 січня
81-а окрема аеромобільна бригада (90-й окремий аеромобільний батальйон)
91. Солдат Брановицький Ігор Євгенович
92. Старший сержант Гаврилюк Андрій Петрович
93. Старший солдат Коношенко Руслан Сергійович
94. Старший солдат Яцина Євген Вікторович
81-а окрема аеромобільна бригада (122-й окремий аеромобільний батальйон)
95. Старший сержант Вітишин Іван Васильович

27 січня
80-а окрема десантно-штурмова бригада
96. Старший солдат Римар Ігор Миколайович (помер від поранень)

Вважаються зниклими безвісті:

1. Солдат Ковальов Юрій Анатолійович
2. Солдат Кравчук Олександр Михайлович
3. Солдат Степанишин Валерій Віталійович
4. Солдат Ремішевський Віталій Валентинович