Батальйон патрульної служби міліції
особливого призначення "Чернігів"

Старший сержант міліції Найдьон Олександр Вікторович

З 14:55 по 15:20 16 листопада 2014 р. озброєні бойовики переправилися через річку Сіверський Донець та обстріляли з автоматичної зброї та гранатометів патрульний автомобіль МВС батальйону «Чернігів» та блокпост ЗСУ в районі автостанції смт Станиця Луганська. В бою з російськими терористами Олександр загинув.

Рядовий міліції Запека Віктор Олександрович

З 14:55 по 15:20 16 листопада 2014 р. озброєні бойовики переправилися через річку Сіверський Донець та обстріляли з автоматичної зброї та гранатометів патрульний автомобіль МВС батальйону «Чернігів» та блокпост ЗСУ в районі автостанції смт Станиця Луганська. В бою з російськими терористами Віктор отримав важкі поранення та втратив багато крові. Помер у лікарні.

Рядовий міліції Іщенко Андрій Васильович

З 14:55 по 15:20 16 листопада 2014 р. озброєні бойовики переправилися через річку Сіверський Донець та обстріляли з автоматичної зброї та гранатометів патрульний автомобіль МВС батальйону «Чернігів» та блокпост ЗСУ в районі автостанції смт Станиця Луганська. В бою з російськими терористами Андрій загинув.

Сержант міліції Лось Роман Миколайович

Помер 10 червня 2016 р. від поранень отриманих 16 листопада 2014 р. під час обстрілу патрульного автомобілю МВС батальйону «Чернігів» та блокпосту ЗСУ в районі автостанції смт Станиця Луганська.