Авраменко Андрій Миколайович

Авраменко Андрій Миколайович

Дата та місце народження: 1 грудня 1981 р., м. Тетіїв, Київська область.

Дата та місце загибелі: 29 жовтня 2014 р., с. Петрівське, Волноваський район, Донецька область.

Звання: Солдат.

Посада: Водій—радіотелефоніст.

Підрозділ: 72-а окрема механізована бригада.

Обставини загибелі: Загинув 29 жовтня 2014 р. в бою з диверсійною групою противника під час виставлення спостережного поста в районі села Петрівське (Волноваський район) Донецька область. Разом з Андрієм загинули старший солдат О. Калиновський та майор Р. Григор.

Сімейний стан: Залишились батьки, дружина та двоє однорічних синів-близнюків.

Місце поховання: с. Шкарівка, Білоцерківський район, Київська область (фото надгробку:  ).

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 4, ряд 7, місце 39.

Орден За мужність III ступеня

Указом Президента України № 109/2015 від 26 лютого 2015 року, "за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України", нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

Спільним розпорядженням голови Білоцерківської районної державної адміністрації та Білоцерківської районної ради від 12.10.2015 року № 585/07-о для увічнення пам'яті мешканців району, які віддали життя за свободу, незалежність та територіальну цілісність України прийняте рішення про занесення імені Авраменка Андрія Миколайовича у Книгу почесних громадян Білоцерківського району "Золотий фонд району" (посмертно).

Вічна пам'ять загиблому герою
від Василя Любінського
від Костянтин Тарасенко

2 червня 2015 року на фасаді Шкарівської загальноосвітньої школи І-ІІІ Білоцерківського району ступенів відкрито меморіальну дошку Андрію Авраменку.