Іванов Євген Вікторович

Іванов Євген Вікторович

Дата та місце народження: 5 липня 1988 р., м. Кривий Ріг, Дніпропетровська область.

Дата та місце загибелі: 31 серпня 2014 р., смт Георгіївка, Лутугинський район, Луганська область.

Звання: Капітан.

Посада: Інженер відділення повітрянодесантної техніки.

Підрозділ: 80-а окрема десантно-штурмова бригада.

Обставини загибелі: Загинув 31 серпня 2014 р. у бою в районі смт Георгіївка, Лутугинський район, Луганська область.

Тіло Євгена, разом з тілами інших десантників солдата Кльоба Миколи Івановича, солдата Дзюбана Максима Мирославовича та солдата Назарія Попадика були доставлені до моргу м. Лутугіно (на території, захопленій сепаратистами та російськими террористами). 16 жовтня 2014 р. тіла 5-х загиблих десантників були вивезені з м. Лутугіно представниками Цивільно-військового співробітництва Міністерства оборони України та доставлені до м. Дніпропетровськ. Тілам було присвоєно №№ 797/Л, 798/Л, 799/Л, 800/Л, 801/Л. Двоє загиблих: Євген та солдат Назарій Попадик були ідентифіковані на підставі тестів ДНК (№№ 797/Л та 800/Л). Ще двоє: солдат Мирослав Дзюбан (№798/Л) та солдат Микола Кльоб (№799/Л) ідентифіковані по ДНК та визнані загиблими слідчими органами, про що складено відповідну постанову. Похований.

Сімейний стан: Залишилися дружина та син.

Місце поховання: м. Дніпропетровськ, Краснопільське кладовище, участок № 7 (фото надгробку:  ).

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 4, ряд 5, місце 7.

Орден Богдана Хмельницького III ступеня

Указом Президента України № 282/2015 від 23 травня 2015 року, "за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі", нагороджений орденом Богдана Хмельницького III ступеня (посмертно).

Нагороджений Почесним нагрудним знаком Начальника Генерального штабу «За досягнення у військовій службі» 2 ст. (посмертно).

У 2009 році закінчив Академію сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного за спеціальністю «Бойове застосування та управління діями підрозділів наземної артилерії».