Казарін Владислав Вадимович («Распісной»)

Казарін Владислав Вадимович

Дата та місце народження: 28 вересня 1994 р., м. Артемове, Дзержинська міська рада, Донецька область.

Дата та місце загибелі: 10 серпня 2016 р., смт Луганське, Бахмутський район, Донецька область.

Звання: Солдат.

Посада: Стрілець-санітар.

Підрозділ: Штурмова рота ДУК "Вовки" (54-а окрема механізована бригада).

Обставини загибелі: Загинув 10 серпня 2016 року під час мінометного обстрілу ВОП в районі смт Луганське, Бахмутський район, Донецька область.

Місце поховання: м. Покровськ, Донецька область, Алея Героїв Центрального міського кладовища (фото надгробку:    ).

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 8, ряд 9, місце 35.

Орден За мужність III ступеня

Указом Президента України № 522/2016 від 25 листопада 2016 року, "за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі", нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

від Олександра "Вандала" тебе не вистача, Друже....
Таніта
від Ольги

Полк "Дніпро-1": "Сьогодні у Покровську (кол. Красноармійськ) відбулося прощання з Владом Казаріним ("Расписним"), бійцем "Дніпра-1", ПС, 93-ї та 54-ї бригад. Для нас це несподівана і дуже гірка втрата. Він залишився наймолодшим з усіх бійців "Дніпра-1", вступивши до його лав одним з перших у квітні 2014 року. Він був людиною з надзвичайним характером, розумом та темпераментом, і люди до нього тягнулися, бо він як був мов запальничка - надихав і багато робив для змін в своїй країні. На прощанні було близька півтисячі людей: військові, "Правий Сектор", однокласники, місцева влада, жителі міста та рідні. Всі в один голос говорили: "Не віримо, не хочемо вірити..." Серед проводжаючих також приїхали з Дніпра та Бахмута, Києва та Львова його перші бойові друзі віддати шану та подарувати матері полковий прапор на згадку про сина, який захищав рідну Землю. Влада поховали на місцевому кладовищі, а сам він став першим Героєм України з Покровську, який загинув на війні з окупантом. На кладовищі міста заснували Алею в пам`ять про Героїв України. Віримо і маємо надію, що вона не буде розширюватися... Також сподіваємося, що в його пам`ять дадуть назву одній з вулиць міста, адже місто не окуповане російською армією саме завдяки таким людям, як Влад Казарін. Вічна пам`ять брату, другу, воїну... Герої завжди з нами!"

10 травня 2017 року в Покровську на будівлі ЗОШ № 3 відкрито меморіальну дошку Владиславу Казаріну.