Кірієнко Олександр Вікторович ("Орел")

Кірієнко Олександр Вікторович

Дата та місце народження: 12 квітня 1997 р., с. Гатне, Києво-Святошинський район, Київська область.

Дата та місце загибелі: 20 квітня 2017 р., м. Авдіївка, Донецька область.

Звання: Солдат.

Посада: Санітарний інструктор.

Підрозділ: 72-а окрема механізована бригада.

Обставини загибелі: Загинув 20 квітня 2017 р. під час мінометного обстрілу промзони м. Авдіївка (Донецька область). Разом з Олександром загинув старший сержант В. Ніженський.

Сімейний стан: Залишилися мама, семеро братів і сестер.

Місце поховання: с. Карпилівка, Козелецький район, Чернігівська область (фото надгробку:  ).

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 9, ряд 5, місце 28.

Орден За мужність III ступеня

Указом Президента України № 259/2017 від 2 вересня 2017 року, "за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, зразкове виконання військового обов’язку ", нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

Дорогому брату. Вічна пам'ять
від Набережної Оксани
Вічна пам'ять!!
от Анни Дяченко
Від мами, дорогому сину!

Сестра Оксана: "Сашка народився в багатодітній сім'ї. Закінчив Карпилівську середню школу, після закінчення якої вступив до Чернігівського ліцею, здобув освіту електрозварювальника. У 2016 році пішов служити у Збройні Сили України за спеціальністю. 23.02.2017.р. поїхав в зону АТО, де був відр. до 72 ОМБ. Сашка дуже любив футбол, теніс, риболовлю. Мав медалі, грамоти з футболу, тенісу. Був дуже добрим, вихованим, всім ішов на допомогу. Один місяць не дожив до повернення додому, залишилася мама, брати і сестри. Ми всі його любимо, пам'ятаємо, сумуємо!"

Військовослужбовці 169 навчального центру та колектив Карпилівської ЗОШ вшанували пам'ять загиблого Кірієнка Олександра, який загинув 20.04.2017 р. в Авдіївській промзоні, відкривши пам'ятну дошку на приміщенні Карпилівської школи де навчався та зростав справжній патріот.