Клімов Роман Робертович («Штик»)

Клімов Роман Робертович

Дата та місце народження: 30 червня 1989 р., м. Миколаїв.

Дата та місце загибелі: 2 лютого 2017 р., м. Авдіївка, Донецька область.

Звання: Старший солдат.

Посада: Навідник.

Підрозділ: 72-а окрема механізована бригада.

Обставини загибелі: Загинув 2 лютого 2017 р. близько 14.00 від осколкових поранень під час обстрілу в районі міста Авдіївка (Донецька область).

Сімейний стан: Залишились мати та сестра.

Місце поховання: м. Миколаїв, Балабанівське кладовище (фото надгробку:  ).

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 9, ряд 7, місце 15.

Орден За мужність III ступеня

Указом Президента України № 28/2017 від 8 лютого 2017 року, "за особисту мужність і самовідданість, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі", нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

від мами від Вікторії

З 18 років займався спортивною стрільбою, мав диплом снайпера, ще до війни брав участь у багатьох змаганнях зі стрільби та виграв 5 призових гвинтівок. Працював токарем на Миколаївському машинобудівному заводі, згодом перейшов на Миколаївський бронетанковий завод. Захоплювався бігом, навіть вже у зоні АТО, коли його бригада стояла під Волновахою, бігав вздовж лісосмуг по 10 кілометрів. Мобілізований у червні 2014 року, й одразу підписав контракт до закінчення особливого періоду. Був зарахований на посаду снайпера в 3-й батальйон 72 ОМБр, але по факту служив у складі екіпажу БМП. Згодом переведений в 1-й батальйон. Брав участь у боях бригади в районі Волновахи, з жовтня 2016 року воював у промзоні Авдіївки, був поранений, після лікування повернувся на фронт.

12 жовтня 2020 року на фасаді Миколаївської ЗОШ № 14 відкрито меморіальну дошку.