Кокурін Сергій Вікторович

Кокурін Сергій Вікторович

Дата та місце народження: 1 січня 1978 р., м. Сімферополь, АР Крим.

Дата та місце загибелі: 18 березня 2014 р., м. Сімферополь, АР Крим.

Звання: Прапорщик.

Посада: Начальник складу.

Підрозділ: 13-й фотограмметричний центр ГУ оперативного забезпечення ЗСУ.

Обставини загибелі: Загинув 18 березня 2014 року під час штурму російськими окупантами 13-го фотограмметричного центру Головного управління оперативного забезпечення Збройних Сил України (м. Сімферополь). Cергій, який перебував під час штурму на спостережній вежі автопарку частини, загинув від пострілу снайпера з прямим влученням у серце.

Сімейний стан: Залишились син та вагітна дружина.

Місце поховання: м. Сімферополь (фото надгробку:  ).

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 1, ряд 1, місце 5.

Орден За мужність III ступеня

Указом Президента України № 599/2014 від 19 липня 2014 р., "за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі та незламність духу", нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

Не забудемо
від Ірини
Вічна Пам'ять таким героям України як Сергій, які захищали мирне небо над головою та відстоювали свободу України.Дякую, Слава Україні!
від Антона
В день мого народження ти віддав своє життя за моє майбутнє. Шкода що ми ніколи з тобою не зможемо зустрітися,побалакати про ті події, про те, як ти оберігав мій спокій в той день, як я безпечно гуляв зі своїми друзями. Вічна тобі шана та пам'ять. Я буду нести твоє ім'я, Сергію, доки буде битися моє серце. Спи спокійно, мій герой.
Гліб Грудковський