Колотвін Олександр Вікторович ("Саха")

Колотвін Олександр Вікторович

Дата та місце народження: 18 листопада 1984 р., м. П'ятихатки, Дніпропетровська область.

Дата та місце загибелі: 16 серпня 2014 р., с. Хрящувате, Краснодонський район, Луганська область.

Звання: Солдат.

Посада: Оператор.

Підрозділ: 24-й батальйон територіальної оборони "Айдар".

Обставини загибелі: Загинув 16 серпня 2014 р. в районі с. Хрящувате під час виконання бойового завдання попав під обстріл "Граду" та отримав смертельне поранення в серце.

Сімейний стан: Залишились кохана дівчина та син.

Місце поховання: м. П'ятихатки, Дніпропетровська область.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 2, ряд 7, місце 41.

Орден За мужність III ступеня

Указом Президента України № 365/2015 від 27 червня 2015 року, "за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі", нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

28 липня 2014 р. нагороджений відзнакою Київської міської Спілки ветеранів Афганістану "Орденом 3-го ступеня "Слава і честь", "за вагомий внесок у звільнення Луганщини від сепаратистів".

3 квітня 2015 р. нагороджений відзнакою Всеукраїнської громадської організації «Спілка ветеранів та працівників силових структур України «ЗВИТЯГА» "Орденом "За вірність присязі".

Нагороджений відзнакою "Зірка "Герой козацтва" (посмертно) за вагомий внесок у звільнення Луганщини від сепаратистів.

Нагороджений нагрудним знаком «За оборону Луганського аеропорту» (посмертно).

від рідної сестри Мінасян Олени Вікторівни від батьків від племінника Володимира від коханої дівчини Ірини
від друзів від однокласників від дяді Юри та тьоті Лєни від побратимів Майдану
від "Паровозу Анархія" від сина Максима Вічна пам'ять Герою України, який захистив нас, поклавши своє життя за нашу землю, за неньку-Україну!
сім'я Коваленків з Києва

Приймав активну участь у Євромайдані 2013 - 2014 р.р. В травні записався добровольцем в батальйон Айдар. Брав участь в визволенні м. Щастя, с. Металист, с. Лутугине. Під с. Георгіївка отримав кульове поранення ноги.

Меморіальна дошка, присвячена солдату Олександру Вікторовичу Колотвіну, загиблому на сході України, встановлена ??на будівлі загальноосвітньої школи I-III ступеня №1 в місті П'ятихатки П'ятихатського району Дніпропетровської області. Напис на дошці: "В цій школі навчався справжній Громадянине, Патріот, Герой, який ціною свого життя захистив свою землю від ворога. Снайпер-розвідник в батальйоні територіальної оборони Колотвін Олександр Вікторович народився 08.04.1984 р в місті П'ятихатки Дніпропетровської обл. - героїчно загинув 13.08.2014 р в бою під с. Хрящувате Луганської області ".