Корнецький Сергій Григорович

Корнецький Сергій Григорович

Дата та місце народження: 1 червня 1980 р., м. Новодністровськ, Чернівецька область.

Дата та місце загибелі: 22 листопада 2015 р. (помер від поранень).

Звання: Солдат.

Посада:

Підрозділ: 55-а окрема артилерійська бригада.

Обставини загибелі: Помер 22 листопада 2015 р. в Опіковому центрі м. Києва внаслідок опіків 70% тіла, отриманих під час пожежі 17 жовтня 2015 р. в польовому таборі ЗСУ в Донецькій області.

Сімейний стан: Неодружений, залишились мати та старша сестра.

Місце поховання: с. Виноградне, Мурованокуриловецький район, Вінницька область (фото надгробку:  ).

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 7, ряд 10, місце 44.

Ріс разом зі старшою на 7 років сестрою Іриною. Батько покинув сім`ю, коли хлопчикові виповнився рік від народження.

Сергій навчався у місцевій ЗОШ №2, де здобув базову середню освіту. У 1996 році вступив до навчально-виробничого комбінату, аби отримати теоретичні та практичні знання, необхідні для роботи у комунальному господарстві.

У 1991 році сестра Ірина переїхала на постійне місце проживання до Російської Федерації, а Сергій залишився у Новодністровську з матір`ю Валентиною Іванівною.

…Вдруге вийшовши заміж, з Новодністровська до Вінницької області виїхала й мати. Сергій працював у рідному містечку енергетиків і ледь не щотижня провідував її та допомагав по господарству.

Особисте життя у молодого чоловіка, на жаль, не склалося.

У зв`язку з військовими подіями, розв`язаними терористами, в серпні 2015 року мобілізований захищати Україну від ворожої навали. Ніс службу на Донеччині. Під час нещасного випадку 17 жовтня цього ж року отримав тяжкі опіки 70% тіла, несумісні з життям. Помер у київському госпіталі 22 листопада 2015 року. 24 листопада в Новодністровському Будинку культури відбулося прощання з із загиблим героєм. Похований на кладовищі села Виноградне Мурованокуриловецького району Вінницької області.