Котвіцький Володимир Вікторович

Котвіцький Володимир Вікторович

Дата та місце народження: 20 липня 1994 р., с. Поліянівка, Новоград-Волинський район, Житомирська область.

Дата та місце загибелі: 13 травня 2014 р., с. Рівне, Генічеський район, Херсонська область.

Звання: Старший солдат.

Посада: Старший навідник.

Підрозділ: 26-а окрема артилерійська бригада.

Обставини загибелі: Загинув 13 травня 2014 р., поблизу с. Рівного Генічеського району Херсонської області під час навчань, що мали не меті посилення охорони південної ділянки Державного кордону України, коли під час пересування підрозділу з однієї позиції на іншу сталася пожежа та вибух в одній з самохідних гаубиць. Разом із Володимиром загинув мобілізований із запасу сержант Віктор Олександрович Верещак, ще один військовослужбовець дістав тяжкі опіки.

Сімейний стан: Залишилися батьки, 5 старших братів та наречена.

Місце поховання: с. Вироби, Новоград-Волинський район, Житомирська область.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 1, ряд 3, місце 11.

Наказом МО України № 243 від 22.05.2014 р. нагороджений відзнакою «Знак пошани» (посмертно).

Володимир Котвіцький народився 20 липня 1994 р. на Новоград-Волинщині, у багатодітній родині. Закінчив Житомирський професійний ліцей харчових технологій (за спеціальністю "Оператор комп’ютерного набору"), потому заочно навчався в одному з університетів Вінниці. Цікавився комп’ютерною технікою та телефонами. Навесні 2013 р. 18-річного Володимира було призвано для проходження строкової військової служби у лавах Збройних Сил України.

27 листопада 2015 р. на фасаді Житомирського професійного ліцею харчових технологій було урочисто відкрито меморіальні дошки на честь випускників цього навчального закладу Олександра Атаманчука та Володимира Котвіцького.