Кривич Андрій Андрійович («Діллі»)

Кривич Андрій Андрійович

Дата та місце народження: 24 січня 1999 р., м. Конотоп, Сумська область.

Дата та місце загибелі: 27 березня 2018 р., смт Зайцеве, Горлівська міська рада, Донецька область.

Підрозділ: Добровольчий Український Корпус "Правий сектор".

Обставини загибелі: Загинув ввечері 27 березня 2018 року на спостережному пункті ЗСУ в районі смт Зайцеве, Горлівська міська рада, Донецька область: в нього поцілив ворожий снайпер. Кульові поранення в руку та голову виявились несумісними з життям.

Сімейний стан: Залишились батьки, старша сестра, молодший брат по матері та брат і сестра по батьку.

Місце поховання: м. Конотоп, Сумська область, Вирівське кладовище (фото надгробку:   ).

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 10, ряд 8, місце 23.

Орден За мужність III ступеня

Указом Президента України № 97/2021 від 12 березня 2021 року, "за особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане служіння Українському народу", нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

Народний Герой України

Указом № 29 від 4 березня 2019 р. нагороджений відзнакою "Народний Герой України" (посмертно).

Нагороджений відзнакою ДУК ПС «Бойовий Хрест Корпусу» (посмертно).

Нагороджений медаллю УПЦ КП «За жертовність і любов до України» (посмертно).

Нагороджений медаллю «Сильному Духом» (посмертно).

Рішенням Виконавчого комітету Конотопської міської ради за № 110, Кривичу Андрію Андрійовичу присвоєне звання «Почесного громадянина Конотопа» (посмертно).

Вечная память тебе,сыночек!
Кривич Марина
Кривич Андрій Євгенович ПАМ'ЯТАЄМО І НЕ ЗАБУДЕМО!!!
від Олени Кулинич
Марина Кривич

Народився 24 січня 1999 року в м. Конотоп (Сумська область). У дитинстві навчався в музичній школі, захоплювався військовою історією. Самостійно опанував навички віртуозної гри на гітарі, був гітаристом та солістом аматорського гурту «Бездомная кошечка», сам писав музику й тексти багатьох пісень.

Протягом кількох років їздив на арт-хутір «Обирок» на фестивалі, де допомагав в організації заходів з безпеки.

У 2016 році закінчив повний курс Конотопської спеціалізованої школи I—III ступенів № 9 та вступив на навчання до Навчально-наукового інституту педагогіки й психології Сумського державного педагогічного університету ім. А. С. Макаренка. В майбутньому мріяв присвятити себе служінню народові у Збройних силах України в якості військового психолога.

Вступивши до Конотопської філії організації «Права Молодь», з 2016 року проходив вишколи з тактичної підготовки, медицини, топографії та володіння зброєю, на останньому зимовому вишколі у Черкасах був молодшим інструктором з тактики бою та партизанського руху. Наприкінці 2017 приєднався до ДУК «Правий Сектор».

У січні 2018 перевівся на заочну форму навчання, щоб поїхати на передову. Під час своєї другої ротації був бійцем-добровольцем тактичної групи «Сапсан» ДУК «Правий Сектор».