Кулініч Анатолій Володимирович

Кулініч Анатолій Володимирович

Дата та місце народження: 7 лютого 1977 р., с. Сирниця, Овруцький район, Житомирська область.

Дата та місце загибелі: 14 липня 2015 р., смт Луганське, Бахмутський район, Донецька область.

Звання: Солдат.

Посада: Гранатометник.

Підрозділ: 30-а окрема механізована бригада.

Обставини загибелі: Загинув 14 липня 2015 р. під час мінометного обстрілу опорного пункту біля смт Луганське Донецької області. Разом з Анатолієм загинув солдат С. Береговий.

Сімейний стан: Залишилася мати, 10 братів та сестер.

Місце поховання: с. Сирниця, Овруцький район, Житомирська область.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 7, ряд 4, місце 30.

Орден За мужність III ступеня

Указом Президента України № 553/2015 від 22 вересня 2015 року, "за мужність, самовідданість і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі", нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

У серпні 2015 року з нагоди Дня Незалежності України нагороджений нагрудним знаком «Відмінник лісового господарства України» (посмертно).

від Наталі від Берегової Наталії від колег-лісівників

Анатолій Кулінич народився і виріс у багатодітній сім’ї в селі Сирниці. 1994 року закінчив Сирницьку середню школу, протягом 11 років працював майстром лісу Сирницького лісництва Державного підприємства «Словечанське лісове господарство» Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства, де все життя пропрацювала і його мати, Євгенія Петрівна, яка виховала 11 дітей.

21 серпня 2014 року був призваний на військову службу за мобілізацією, обійнявши посаду гранатометника 30-ї окремої механізованої бригади.