Кушнір Олег Сергійович

Кушнір Олег Сергійович

Дата та місце народження: 27 серпня 1967 р., м. Одеса.

Дата та місце загибелі: 7 листопада 2018 р.

Звання: Полковник медичної служби.

Посада: Начальник клініки.

Підрозділ: Клініка анестезіології, реанімації, інтенсивної терапії та детоксикації Військово-медичного клінічного центру Південного регіону (м. Одеса).

Обставини загибелі: Помер 7 листопада 2018 р. Того дня під час операції, яку він проводив, йому раптово стало погано; він присів і похилився. Протягом трьох годин його намагались реанімувати, але безрезультатно.

Сімейний стан: Залишився син.

Місце поховання: м. Одеса.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 10, ряд 9, місце 35.

Орден Данила Галицького

Указом Президента України № 26/2019 від 31 січня 2019 року, "за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України", нагороджений орденом Данила Галицького (посмертно).

Свою трудову діяльність почав у березні 1986 року на посаді фельдшера виїзної бригади швидкої медичної допомоги 1-ї підстанції лікарні швидкої медичної допомоги м. Одеса.

До лав Збройних Сил призваний у травні 1986 року, службу проходив в Південній групі військ на посаді фельдшера. У 1987 році поступив на навчання у Військовій медичній академії ім. Кірова (м. Санкт-Петербург, Росія), яку закінчив у 1993 році.

По закінченні ВМедА ім. Кірова проходив військову службу на різних посадах: від лікаря медичного пункту до начальника клініки анестезіології, реанімації, інтенсивної терапії та детоксикації Військово-медичного клінічного центру Південного регіону (м. Одеса). Кандидат медичних наук, асистент кафедри анестезіології інтенсивної терапії з п/п Одеського національного медичного університету.