Кушнірук Сергій Євгенович ("Добрий")

Кушнірук Сергій Євгенович

Дата та місце народження: 3 липня 1969 р., м. Первомайськ, Луганська область.

Дата та місце загибелі: 11 липня 2014 р., м. Луганськ.

Звання: Солдат.

Посада: Розвідник.

Підрозділ: 24-й батальйон територіальної оборони ''Айдар''.

Обставини загибелі: Загинув 11 липня 2014 р. під час виконання бойового завдання в м. Луганськ.

Сімейний стан: Залишились дружина та троє дітей.

Місце поховання: м. Луганськ.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 1, ряд 4, місце 30.

Сергій Кушнірук - народився і виріс в Луганській області, закінчив Алчевський гірничо-металургійний інститут за фахом інженер-технолог підземної розробки покладів корисних копалин. Більшу частину життя прожив в Луганську.

Перше бойове хрещення отримав на службі в лавах Радянської Армії - став мимовільним учасником кривавих подій 1988 р. в Сумгаїті. (Сумгаїтський погром - заворушення на етнічному ґрунті в місті Сумгаїт Азербайджанської РСР 27-29 лютого 1988 року, що супроводжувалися масовим насильством щодо вірменського населення, грабежами, вбивствами, підпалами і знищенням майна). Служив у внутрішніх військах. Після демобілізації пішов працювати в міліцію (в спецпідрозділ). Потім в підрозділ особливого призначення «Беркут», де боролися з збройними бандугруповання, звільняли заручників - це було в лихі 90-е, під час розгулу бандитизму в регіоні. В «Беркуті» Сергій і отримав позивний «Добрий», який з ним залишився назавжди.

На початку 2000-х працював в охороні, де пройшов шлях від охоронця до заступник директора охоронного підприємства. Потім організував і очолив приватне охоронне підприємство. У Сергія був талант керівника, він умів згуртувати навколо себе людей і вести їх за собою для досягнення поставлених цілей.

Паралельно роботі Сергій очолив обласне управління Всеукраїнської громадської організації "Українська служба порятунку". Він мріяв відновити роботу рятувальників. У травні 2014 записався добровольцем в Айдар.