Кузьмін Любомир Ігорович

Кузьмін Любомир Ігорович

Дата та місце народження: 28 серпня 1990 р., смт Славське, Сколівський район, Львівська область.

Дата та місце загибелі: 23 травня 2014 р., с. Новопавлівка, Волноваський район, Донецька область.

Звання: Старший солдат (посмертно).

Посада: Водій-електрик медичного пункту 1-го механізованого батальйону.

Підрозділ: 51-а окрема механізована бригада.

Обставини загибелі: Загинув 23 травня 2014 р. внаслідок обстрілу санітарного автомобіля поблизу с. Новопавлівка Волноваського району Донецької області.

Сімейний стан: Залишились дружина та син.

Місце поховання: смт. Славське, Сколівський район, Львівська область, почесне поховання біля церкви.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 1, ряд 6, місце 6.

Медаль Захиснику Вітчизни

Указом Президента України № 311/2015 від 4 червня 2015 року, "за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі", нагороджений медаллю «Захиснику Вітчизни» (посмертно).

Світлій пам'яті Кузьміна Любомира.
Працьовитій, чесній та справедливій людині, однокласнику, солдату 51 ОМБр, воїну АТО, що віддав своє життя за вільну та соборну Україну.
від Матляка І.І.

(Зі спогадів): Після закінчення школи в 2007 році довго не бачились. Але потім, одного сонячного дня у Львові на приміському залізничному вокзалі, я побачив солдата з речовим мішком за плечима і зразу впізнав ньому Любка. Трохи поговорили, запитав: " Нарешті ДМБ?". Він відповів: "Відпустка, вже зовсім скоро додому." щасливий був дуже; показав маленький календарик, на якому на строковій службі прийнято відмічати дні до демобілізації. Запитав чи є ще хлопці, які з тобою служать десь поблизу, а він - пояснив, що отримати відпустку тяжко, але йому, як водію УАЗика, часто приходилось возити офіцерів, навіть генералів, от і отримав "покарання":))) разом посміялись)..... побажав класно відпочити, бо відпустка коротка, здається всього 5 чи 6 днів.

... Для мене цей спогад дуже важливий. Таким щасливим як тоді я буду пам'ятати тебе завжди.