Кварцяни Михайло Андрійович ("Зуб")

Кварцяни Михайло Андрійович

Дата та місце народження: 21 квітня 1978 р., м. Львів.

Дата та місце загибелі: 27 травня 2015 р., смт Станиця Луганська, Луганська область.

Звання: Молодший сержант.

Посада: Старший стрілець-снайпер.

Підрозділ: 128-а окрема гірсько-піхотна бригада.

Обставини загибелі: Загинув 27 травня 2015 р. при обороні взводного опорного пункту «Сідор» в районі смт Станиця Луганська, Луганська область.

Сімейний стан: Залишились мати та син.

Місце поховання: м. Львів, Личаківське кладовище, поле почесних поховань № 76 (фото надгробку:  ).

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 7, ряд 7, місце 7.

Орден За мужність III ступеня

Указом Президента України № 553/2015 від 22 вересня 2015 року, "за мужність, самовідданість і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі", нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

Нехай земля буде пухом!
від однокласників
21.04.16 виповнилося б 38 років відважному хлопцю Кварцяни Михайлу Андрійовичу. Вічна йому пам"ять! Він назавжди в нашому серці, в нашій душі і в нашій пам"яті! Україна неперерможна завдяки таким героям!
від Олени Терлецької
Любим. Помним. Каждый новый день встречаем с тобой в сердце
от друзей
Говорят, что время лечит! Нет, просто боль притупляется. Ты навсегда в моём сердце.....

Навчався у школі №12 м. Львова. Займався боксом, займав призові місця. Після школи служив в армії (молодший сержант) . Після служби працював на АТ «Світоч» і заочно навчався у Львівській комерційній академії . Учасник Майдану. Був добрим, чесним, справедливим, боронив правду, хотів кращого життя для українців, незалежності для України. Тому, 31 липня 2014 року добровольцем вступив до лав української армії, молодший сержант. Брав участь в бойових діях у складі штурмової бригади військових частин А 1778 та В 4742 . З 10 листопада 2014 року боронив Україну в Дебальцевему. В лютому 2015 року одним з останніх виходив з котла під Дебальцевим. Після короткої відпустки воював у Луганській області.

Пам'ятник Михайлу у с.Тершаків Городоцького району, Львівська область.