Ломей Дмитро Вікторович («Лом»)

Ломей Дмитро Вікторович

Дата та місце народження: 2 лютого 1982 р., с. Цуцилів, Надвірнянський район, Івано-Франківська область.

Дата та місце загибелі: 22 лютого 2015 р., с. Піски, Ясинуватський район, Донецька область.

Підрозділ: Добровольчий Український Корпус "Правий сектор".

Обставини загибелі: Загинув вранці 22 лютого 2015 р. у селищі Піски (Ясинуватський район) від прямого попадання танкового снаряда у приміщення, де перебували бійці. Разом з Дмитром загинув Дмитро Колєсніков.

Сімейний стан: Залишилася дружина та двоє синів.

Місце поховання: с. Чукалівка, Тисменицький район, Івано-Франківська область, Алея Слави центрального міського кладовища (фото надгробку:  ).

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 6, ряд 5, місце 35.

Орден За мужність III ступеня

Указом Президента України № 97/2021 від 12 березня 2021 року, "за особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане служіння Українському народу", нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

Нагороджений відзнакою ДУК ПС «Бойовий Хрест Корпусу» (посмертно).

від Dzeman від Василя Гуменюка


Для збільшення фотографії натисніть на неї!

18 лютого 2016 р. в Тлумацькій школі-інтернаті відбулось відкриття меморіальної дошки в честь випускника школи Дмитра Ломея (др. «Лом»), добровольця, котрий загинув 22 лютого минулого року під час артилерійського обстрілу в с. Піски під Донецьком. Молебнем за душу померлого розпочали урочисту частину відкриття дошки. З рук священика вдова отримала посмертну нагороду для чоловіка - медаль «За мужність і милосердя» від Митрополита Галицького, керуючого Івано-Франківською єпархією УАПЦ. Приємно здивували учні школи з чудовою концертною програмою, від якої виступали сльози, та благодійним ярмарком наприкінці. Учні підготували для продажу багато смачної випічки, зробленої власноруч. А виручені з ярмарку кошти та заздалегідь підготовлені колективом школи подарунки передали вдові загиблого Надії. Також учні школи вручили родині гроші, які вони наколядували під час різдвяних свят. Родина та побратими загиблого вдячні колективу школи за теплу привітну зустріч та спонсорам, котрі пожертвували кошти для цієї шляхетної справи.