Лошкарьов Денис Олександрович («Мол»)

Лошкарьов Денис Олександрович

Дата та місце народження: 9 березня 1979 р., м. Херсон.

Дата та місце загибелі: 15 грудня 2018 р., с. Гнутове, Маріупольська міська рада, Донецька область.

Звання: Молодший лейтенант.

Посада: Командир взводу.

Підрозділ: 2-й батальйон спеціального призначення НГУ ''Донбас''.

Обставини загибелі: Загинув 15 грудня 2018 р. на позиції ЗСУ в районі селища Гнутове на Приазовському напрямку від смертельного кульового поранення, завданого ворожим снайпером.

Сімейний стан: Залишилися батьки, дружина та троє дітей.

Місце поховання: м. Херсон, кладовище Геологів, Меморіал пам’яті бійців АТО (фото надгробку:  ).

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 11, ряд 1, місце 13.

Нагороджений медаллю УПЦ КП «За жертовність і любов до України».

Нагороджений відзнакою "За оборону Маріуполя".

Орден Богдана Хмельницького III ступеня

Указом Президента України № 26/2019 від 31 січня 2019 року, "за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України", нагороджений орденом Богдана Хмельницького III ступеня (посмертно).

Юрист (цивільне процесуальне та господарське право), директор ТОВ "Юридичне агентство «Дерн, Лошкарьов та партнери». Спортсмен. Мисливець. Займався громадською та політичною діяльністю, на виборах у 2012 був членом ОВК від БЮТ. Активний учасник Революції Гідності, зокрема подій 18.02.2014 у Маріїнському парку перед ВР, лідер Херсонської Самооборони, учасник захисту Херсонської ОДА в березні 2014. Голова апеляційного комітету Херсонської обласної федерації футболу. Голова ГО «Українська військова організація Херсонщини». Записався добровольцем у загін самооборони при Херсонському військоматі. Після отримання повістки 03.02.2015, підписав контракт з НГУ до закінчення особливого періоду. Пройшов бої за Широкине. З групою снайперів-розвідників виконував завдання у складі ССО з розвідки та контрснайперської боротьби по всій лінії фронту.

В Херсоні іменем Д. Лошкарьова названо сквер. У сквері встановлено меморіальний знак.