Михальчук Віктор Олексійович

Михальчук Віктор Олексійович

Дата та місце народження: 9 травня 1982 р., с. Піддубці, Луцький район, Волинська область.

Дата та місце загибелі: 25 серпня 2014 р., смт Кутейникове, Амвросіївський район, Донецька область.

Звання: Старший лейтенант.

Посада: Заступник командира роти.

Підрозділ: 51-а окрема механізована бригада.

Обставини загибелі: Зник безвісти в ніч на 25 серпня в бою за Іловайськ (Донецька область) в районі Кутейникове. 3-й батальйон бригади опинився в оточенні біля Березне, Оленівка, під постійним артобстрілом. Похований із військовими почестями як тимчасово невстановлений захисник України у м. Дніпропетровськ. Після встановлення особи за тестом ДНК перепохований.

Військова операція: Бої за м. Іловайськ.

Місце поховання: с. Піддубці, Луцький район, Волинська область (фото надгробку:  ).

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 3, ряд 10, місце 5.

Орден За мужність III ступеня

Указом Президента України № 568/2015 від 5 жовтня 2015 року, "за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі", нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

Рішенням Волинської обласної ради від 10.12.2020 №2/21 "За особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане служіння Українському народові присвоєно звання «Почесний громадянин Волині» (посмертно).

Щирі співчуття дружині, донькам, родині Віктора.
Булка І. Б.

Навчався в Буковинському державному фінансово-економічному інституті (БДФЕІ) з 1999 по 2004 р. Навчався на кафедрі військової підготовки при Чернівецькому національному університеті ім. Ю.Федьковича в 2002-2003 р. (командир механізованого взводу на БМП).