Оніщук Юрій Віталійович ("Лютий")

Оніщук Юрій Віталійович

Дата та місце народження: 27 квітня 1990 р., м. Луцьк, Волинська область.

Дата та місце загибелі: 25 серпня 2014 р., с. Многопілля, Амвросіївський район, Донецька область (47°51'37.2"N 38°13'31.5"E).

Звання: Солдат.

Посада: Радіотелефоніст.

Підрозділ: 51-а окрема механізована бригада.

Обставини загибелі: Загинув в ніч на 25 серпня 2014 р. під час обстрілу блокпосту 3906 в районі с. Многопілля, Амвросіївський район, Донецька область. Разом з Юрієм загинув солдат Р. Голяновський.

Військова операція: Бої за м. Іловайськ.

Сімейний стан: Залишилися батьки та бабуся.

Місце поховання: с. Гаразджа, Луцький район, Волинська область (фото надгробку:  ).

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 3, ряд 10, місце 6.

Орден За мужність III ступеня

Указом Президента України № 311/2015 від 4 червня 2015 року, "за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі", нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

"За жертовну любов до своєї Вітчизни, відданість, доблесть і звитягу", нагороджений відзнакою 51-ї ОМБр «За мужність та відвагу» (посмертно).

За вірність військовій присязі, особисту мужність, самовідданість та героїзм, виявлені під час виконання бойових завдань в зоні проведення антитерористичної операції на Сході України, а також вагомий особистий внесок у забезпечення суверенітету і територіальної цілісності України посмертно присвоєно звання «Почесний громадянин міста Луцька» (рішення Луцької міської ради від 25 липня 2018 № 44/1).