Пацино Дмитро Вікторович

Пацино Дмитро Вікторович

Дата та місце народження: 8 листопада 1989 р., сел. Прибережне, Братський район, Іркутська область, РРФСР.

Дата та місце загибелі: 29 серпня 2014 р., с. Новокатеринівка, Старобешівський район, Донецька область.

Звання: Молодший сержант міліції.

Посада: Міліціонер.

Підрозділ: Батальйон патрульної служби міліції особливого призначення ''Івано-Франківськ'' ГУ МВС України в Івано-Франківській області.

Обставини загибелі: Загинув 29 серпня 2014 р. під час виходу з Іловайського котла т.зв. "Зеленим коридором" на дорозі поміж с. Новокатеринівка та х. Горбатенко. 3 вересня тіло Пацино Д.В. разом з тілами 96 інших загиблих у т.зв. Іловайському котлі було привезено до дніпропетровського моргу. 16 жовтня 2014 р. тимчасово похований на Краснопільському цвинтарі м. Дніпропетровська, як невпізнаний герой. Був упізнаний за тестами ДНК. Перепохований 4 квітня 2015 р.

Військова операція: Бої за м. Іловайськ.

Сімейний стан: Залишилася мати та молодший брат.

Місце поховання: с. Голови, Верховинський район, Івано-Франківська область (фото надгробку:    ).

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 4, ряд 1, місце 10.

Орден За мужність III ступеня

Указом Президента України № 270/2015 від 15 травня 2015 року, "за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі", нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

Нагороджений "Іловайським Хрестом" (посмертно).

Дмитро народився у сел. Прибережне, Братський район, Іркутська область, РРФСР. Згодом родина переїхала до верховинського села Голови. З 1996 по 2005 рік навчався в Головівській загальноосвітній школі, після дев’ятого класу продовжив навчання в Івано-Франківському коледжі фізичного виховання Національного університету фізичного виховання і спорту України, який закінчив 2008 року. 2011 року закінчив Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника, здобувши кваліфікацію бакалавра фізичного виховання. Деякий час працював у пришкільному інтернаті свого рідного села. Пройшов строкову військову службу у лавах Збройних Силах України. Потому працював на будівництві. 2014 року прийнятий на службу до БПСМОП «Івано-Франківськ» УМВС України в Івано-Франківській області. Вступив на третій курс за заочною формою навчання у Львівський державний університет внутрішніх справ (за спеціальністю «правознавство»).