Паршутін Олег Володимирович

Паршутін Олег Володимирович

Дата та місце народження: 14 березня 1975 р., м. Кіровоград.

Дата та місце загибелі: 31 липня 2014 р., с. Василівка, Амвросіївський район, Донецька область.

Звання: Сержант.

Посада: Молодший інспектор відділення інспекторів.

Підрозділ: Донецький прикордонний загін.

Обставини загибелі: Загинув 31 липня 2014 р. під час мінометного обстрілу ВІПС "Василівка" (ВПС "Амвросіївка) в районі с. Василівка (Амвросіївський район) в Донецькій області. Разом з Олегом загинули старший солдат О. Басак, молодший сержант Р. Черноморченко, молодший сержант С. Гулюк та прапорщик Ю. Філіпповський.

Сімейний стан: Залишилися мати, брат, дружина та донька.

Місце поховання: м. Кіровоград, Ровенське кладовище, Алея Слави (фото надгробку:  ).

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 2, ряд 2, місце 21.

Орден За мужність III ступеня

Указом Президента України № 640/2014 від 8 серпня 2014 р., "за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України", нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

Рішенням виконкому Кіровоградської ради від 26 серпня 2014 р. нагороджений відзнакою "За заслуги 2 ступеня" (посмертно).

Помним и любим
Паршутина

Олег Володимирович з дитинства добре грав у хокей, захоплювався випалюванням по дереву. Добрий та врівноважений, легко вирішував конфліктні ситуації. Протягом 17 років працював водієм у ПАТ «Кіровоградський хлібозавод».

Призваний на військову службу за мобілізацією разом із рідним братом, добровільно зголосився їхати на Схід, на захист Батьківщини. Перебуваючи у районі АТО, вони із братом мріяли після демобілізації побудувати великий будинок на дві родини, щоб все життя бути поруч...

У м. Кропивницькому (кол. Кіровоград) на честь Олега Паршутіна перейменовано вулицю (колишня назва - "вулиця Аерофлотська").

27 серпня 2016 року в пам'ять про героя на стіні біля центрального в’їзду до ПАТ «Кіровоградський хлібозавод» урочисто відкрито та освячено меморіальну дошку.