Павлов Ігор Миколайович

Павлов Ігор Миколайович

Дата та місце народження: 28 травня 1968 р., м. Мензелінськ, Свердловська область, РРФСР.

Дата та місце загибелі: 9 лютого 2015 р., с. Логвинове, Бахмутський район, Донецька область.

Звання: Полковник.

Посада: Начальник кафедри тактико-спеціальної підготовки факультету захисту інформації.

Підрозділ: Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації Державного університету телекомунікацій.

Обставини загибелі: Зник безвісти 9 лютого 2015 р. коли виїхавши на УАЗі в Дебальцеве попав під обстріл поблизу села Логвинове у верхній частині «дебальцівського виступу» на трасі між м. Дебальцеве і м. Артемівськ (Донецька область). В УАЗі також знаходились підполковник С. Василенко (загинув), молодший сержант А. Макаренко (загинув), підполковник А. Музика (загинув) та полковник С. Циганок (загинув). Впізнаний серед загиблих. Похований.

Сімейний стан: Залишились дружина та дві доньки.

Місце поховання: м. Київ, Берковецьке кладовище, діл. № 86, р. 12, м. 3д (фото надгробку:   ).

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 6, ряд 2, місце 20.

Орден Богдана Хмельницького III ступеня

Указом Президента України № 270/2015 від 15 травня 2015 року, "за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі", нагороджений орденом Богдана Хмельницького III ступеня (посмертно).

від Івана Бондарчука від Тютюнника Олександра Станіславовича від Сергія Ільєнко від Юрія Волошина
Игореха, вечная тебе память, дружище!!! Светочка, держись!!!!
Дружинін Світозар Віталійович
Вечная память...
від Дащинського Андрія
від Раєвського Вячеслава Миколайовича

З 17 років почав працювати на Богословському алюмінієвому заводі в м. Краснотурьїнську. Військову освіту отримав у Київському вищому зенітному ракетному училищі ім. С.М. Кірова. Офіцерську службу розпочав на посаді начальника зенітно-ракетного розрахунку зенітно-ракетної частини в Західній групі військ. З 1993 року прибув до України, де прийняв присягу на вірність українському народові та проходив службу на посаді курсового офіцера та начальника курсу факультету спеціального зв'язку Київського воєнного інституту управління та зв'язку. З 1999 року по 2001 рік - слухач факультету підготовки фахівців оперативно-тактичного рівня Національної академії оборони України. З 2001 по 2003 рік проходив службу на посадах: викладача, старшого викладача кафедри тактико-спеціальної підготовки Військового інституту телекомунікацій та інформатизації. З 2003 по 2006 рік навчався в ад'юнктурі Військового інституту телекомунікацій та інформатизації, після закінчення ад'юнктури був призначений на посаду заступника начальника кафедри тактико-спеціальної підготовки. З 2008 року - начальник кафедри тактико-спеціальної підготовки. У подальшому захистив дисертацію здобувача наукового ступеню "кандидат технічних наук" і отримав наукове звання "Доцент".