Подгорний Сергій Анатолійович

Подгорний Сергій Анатолійович

Дата та місце народження: 6 грудня 1970 р., м. Кривий Ріг, Дніпропетровська область.

Дата та місце загибелі: 18 серпня 2014 р., смт Чорнухине, Перевальський район, Луганська область.

Звання: Рядовий міліції.

Посада: Міліціонер.

Підрозділ: Батальйон патрульної служби міліції особливого призначення ''Київ-2'' ГУ МВС України в м. Києві.

Обставини загибелі: Загинув 18 серпня 2014 р. під час операції із захоплення диверсантів у смт Чорнухиному (Луганська область). Сергій першим увірвався до будинку і був застрелений. Терористи перебували в будинку, де знаходились мирні мешканці, тому під час операції бійці батальйону не застосовували гранати та інші засоби, ризикуючи власним життям.

Сімейний стан: Залишилися батько, дружина та пасинок.

Місце поховання: м. Нова Каховка, Херсонська область (фото надгробку:  ).

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 3, ряд 2, місце 5.

Орден Богдана Хмельницького ІІІ ступеня

Указом Президента України № 660/2014 від 21 серпня 2014 року, "за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України", нагороджений орденом Богдана Хмельницького III ступеня (посмертно).

В 1989 р. закінчив СПТУ у м. Кривий Ріг, згодом до 1991 р. проходив строкову військову службу у Радянській Армії та Збройних Силах України. Брав участь у Революції Гідності у складі 17-ї сотні Самооборони Майдану. У травні 2014 р. добровольцем став до лав БПСМОП "Київ-1", згодом, у червні, перевівся до БПСМОП "Київ-2". 8 серпня 2014 р. відряджений до зони АТО. Нагороджений відзнакою МВС – іменною вогнепальною зброєю.