Приходько Олексій Олегович

Приходько Олексій Олегович

Дата та місце народження: 21 липня 1992 р., м. Глухів, Сумська область.

Дата та місце загибелі: 24 червня 2014 р., с. Панченкове, Свердловський район, Луганська область.

Звання: Молодший сержант.

Посада: Заступник командира бойової машини-навідник оператор.

Підрозділ: 72-а окрема механізована бригада.

Обставини загибелі: Загинув під час перемир'я, коли рота поверталася з бойового чергування на блокпосту, бойовики несподівано поцілили керованою ракетою у БМП-2, біля якої стояв Олексій. Від отриманих важких поранень помер на місці.

Місце поховання: м. Ромни, Сумська область (фото надгробку:  ).

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 1, ряд 7, місце 16.

Орден За мужність III ступеня

Указом Президента України № 747/2014 від 29 вересня 2014 р., "за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України", нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

від Євгена

24 червня минає рік останньої миті життя випускника ЗОШ І-ІІІ ступенів №7, Героя України Приходька Олексія. Молодший сержант, заступник командира бойової машини, навідник-оператор першого механізованого взводу першої механізованої роти першого механізованого батальйону ВОС – 121100. А загинув під час відбиття нападу на опорний пункт в районі с. Панченкове Свердловського району Луганської області. Так швидко… На одній миті закінчилося життя Олексія.

Не хочеться вірити, що його немає серед нас. У школі Олексія поважали за його доброзичливий характер. Був сумлінним учнем, активним учасником різноманітних шкільних заходів та суспільно- корисних справ, захоплювався спортом, любив технічне моделювання… Попереду в Альоші було ціле життя. Та жорстока реальність унесла свої трагічні корективи… А з меморіальної дошки, установленої на фасаді школи, Приходько Олексій щодня зустрічає й проводжає кожного з нас, нагадуючи, що поклав життя, аби ми жили в мирній квітучій країні.


Для збільшення фотографії натисніть на неї!
Cтаття з Книги пам'яті загиблих сумчан